.

.

New
Игри Аниме Глувчето Рампа, Не-Лизга Гумени Глувчето Рампа За, База Продолжен Глувчето Рампа Лаптоп Канцеларија Голем Глувчето Рампа За Компјутер, 3мм Дебели Голем Г

Игри Аниме Глувчето Рампа, Не-Лизга Гумени Глувчето Рампа За, База Продолжен Глувчето Рампа Лаптоп Канцеларија

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Подлога За Аниме За Игри : подлогата за глувци специјално дизајнирана за љубителите на аниме е нелизгачка и издржлива, зголемувајќи ја удобноста на канцеларијата и игрите Издржливите зашиени рабови ја штитат подлогата од абење. Подлогата За гејмерски глушец е изработена од природни гумени безбедни суровини. Големина На Подлога За Глувче за игри : 27,5 "х15, 7", Дебела 3 мм Големата Подлога за Глувци е доволно голема за да одговара на глувчето за игри, се Однесува на сите видови тастатури и глувци. Јасните Аниме Ликови се отпечатени на подлогата на глувчето, можете да уживате во различна забава во канцеларијата и игрите. Добар ефект на заклучување на бојата, не е лесно да се избледи. Гумена Основа што не се лизга : меката и густа гумена основа од природата што не се лизга ја одржува оваа подлога на глувчето цврсто на своето место. Само потопете се во вашата работа или игри без да се грижите за досадното движење на подлогата на глувчето. Оваа подлога за тастатура лесно се чисти со влажна крпа или се мие,доволно издржлива за долго време користење. Нема да ја одложите вашата работа или игра. Совршени Подароци : Целосна Биро Игри Глувчето, Компатибилен Со Повеќето Компјутери И Лаптопи. Исклучителна шема, совршен дизајн, можете да им ја дадете на вашите пријатели кои сакаат аниме или вашето семејство, исто така погодни како подарок за загревање на куќата. И лаптопот и десктоп компјутерите може да се користат за да се зголеми забавата на канцелариското визуелно опкружување. Гаранција за задоволство : Ветуваме Врвен Квалитет И Најдобра Услуга, Ако Не Сте Целосно Задоволни Со Вашето Купување, Едноставно Кажете ни И " ЌЕ ви Биде Понудено ЦЕЛОСНО Враќање Или Замена, Без Прашања. Уживајте Во Ова Апсолутно Бесплатно Купување. Подлога За Аниме За Игри : подлогата за глувци специјално дизајнирана за љубителите на аниме е нелизгачка и издржлива, зголемувајќи ја удобноста на канцеларијата и игрите. Издржливите зашиени рабови ја штитат подлогата од абење. Подлогата За гејмерски глушец е изработена од природни гумени безбедни суровини. Големина На Подлога За Глувче за игри : 27,5 "х15, 7", Дебела 3 мм Големата Подлога за Глувци е доволно голема за да одговара на глувчето за игри, се Однесува на сите видови тастатури и глувци. Јасните Аниме Ликови се отпечатени на подлогата на глувчето, можете да уживате во различна забава во канцеларијата и игрите. Добар ефект на заклучување на бојата, не е лесно да се избледи. Гумена Основа што не се лизга : меката и густа гумена основа од природата што не се лизга ја одржува оваа подлога на глувчето цврсто на своето место. Само потопете се во вашата работа или игри без да се грижите за досадното движење на подлогата на глувчето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди