.

.

New
Hzdjs Кујна Специјална Хидраулична Тава За Перење Со Долга Рачка Четка За Нелепливо Масло Автоматска Четка За Четка За Четка За Чистење Четка За Миење Садови Четка За

Hzdjs Кујна Специјална Хидраулична Тава За Перење Со Долга Рачка Четка За Нелепливо Масло Автоматска Четка

DEN 740.80

Тековен
Во продавницата

Кујна специјална четка за хидраулична тава за перење со долги рачки не се држи до маслото автоматска четка за чистење четка за чистење четка за миење садови за миење садови Притиснете ја течноста, пената не се држи до раката, нежно притиснете, четкајте додека ја испуштате течноста, чистењето е поудобно,. Притиснете едно копче за да излезете од течноста, чистењето е без напор,. Еднократно полнење со течност, мултимагнетна употреба,. Две глави на четки, лесни за замена,. Кујна специјална четка за хидраулична тава за перење со долги рачки не се држи до маслото автоматска четка за чистење четка за чистење четка за миење садови за миење садови. Притиснете ја течноста, пената не се држи до раката, нежно притиснете, четкајте додека ја испуштате течноста, чистењето е поудобно,. Притиснете едно копче за да излезете од течноста, чистењето е без напор,. Еднократно полнење со течност, мултимагнетна употреба,. Две глави на четки, лесни за замена,. Број на ставка : Долга Рачка Течна Четка За Тенџере Категорија На Производи : сад за садови за садови боја на четка : четка за тенџере со Долга рачка, четка за тенџере со долга рачка + сунѓер 1, четка за тенџере со долга рачка + сунѓер 2, четка за тенџере со долга рачка + сунѓер 3, четка за тенџере со долга рачка + четка за четка + глава за четка 1 + сунѓер 2, глава за сунѓер еден, глава за четка една тежина : 216 функција : материјал за чистење : ПП + четка категорија : Чистење Топката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди