.

.

New
СЕНДВИЧ КОНТЕЈНЕРИ СЕНДВИЧ Контејнери Во Облик На Срце Бенто Кутија Нерѓосувачки Челик Бенто Со Капак Контејнер За Складирање Храна За Деца Возрасни 900мл Бенто Ку?

СЕНДВИЧ КОНТЕЈНЕРИ СЕНДВИЧ Контејнери Во Облик На Срце Бенто Кутија Нерѓосувачки Челик Бенто Со Капак

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Кутијата за сервирање храна е цврста и не е лесна за деформација Запечатени не е лесно да се одгледуваат, храна долгорочно зачувување. Запечатениот дизајн ја прави кутијата за зачувување - доказ и отпорна на влага, може да ја одржува храната свежа. Користење на премиум материјал и со фина изработка и издржлив за долг работен век. Кутијата за складирање е уредна и уредна, кутија за свежо чување што може да се користи дома и на отворено!. Совршено за складирање различна храна, оваа кутија за храна е погодна за употреба. Кутијата за сервирање храна е цврста и не е лесна за деформација. Запечатени не е лесно да се одгледуваат, храна долгорочно зачувување. Запечатениот дизајн ја прави кутијата за зачувување - доказ и отпорна на влага, може да ја одржува храната свежа. Користење на премиум материјал и со фина изработка и издржлив за долг работен век. Кутијата за складирање е уредна и уредна, кутија за свежо чување што може да се користи дома и на отворено!. Совршено за складирање различна храна, оваа кутија за храна е погодна за употреба. Опис Ако барате професионален и достапен сад за чување свежа храна, тогаш вашето пребарување е тука. Тоа е затоа што нашиот производ може да ја задоволи вашата потреба. Одличната изработка обезбедува да биде практична и издржлива за долготрајна употреба. Кутијата за сервирање храна е цврста и не е лесна за деформација. Запечатени не е лесно да се одгледуваат, храна долгорочно зачувување. Карактеристики-Боја : Сребро-Материјал : нерѓосувачки челик, Силикон-Големина : 15, 50Х15, 50Х5, 80см/ 6, 09Х6, 09Х2, 28ин-Капацитет : 900мл.- Користење премиум материјал и со фина изработка и издржлив за долг работен век.- Запечатениот дизајн ја прави кутијата за зачувување отпорна и отпорна на влага, може да ја одржува храната свежа.- Совршено за складирање различна храна, оваа кутија за храна е погодна за употреба.- Кутијата за складирање е уредна и уредна, кутија за свежо чување што може да се користи дома и на отворено!- Кутијата за сервирање храна е цврста и не е лесна за деформација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди