.

.

New
250 Еез За Еднократна Употреба Нокти Уметност Маса Крпи Мат, 13 х 18 Пациент Бибс 3 Слоја Водоотпорен Тетоважа Лигавчиња Ноктите Уметност Крпи Хартија Послужавник Опфа

250 Еез За Еднократна Употреба Нокти Уметност Маса Крпи Мат, 13 х 18 Пациент Бибс 3 Слоја Водоотпорен

DEN 644.80

Тековен
Во продавницата

250 Парчиња Душеци За Нокти : избегнувајте ширење нечистотија; ние ги дизајниравме овие лигавчиња со хартија од 2 слоја и поли од 1 за да обезбедиме максимална заштита; лигавчињата се водоотпорни, што ги прави идеални за одржување на пациентите чисти во медицинските канцеларии или домот за стари лица Водоотпорни Лигавчиња : лигавчињата не се само за јадење; оваа водоотпорна лигавче ја штити вашата облека и кожа од прскање со вода или прскање со паста за заби; пластичните, водоотпорни лигавчиња нема да истекуваат и не оставаат остатоци на вашата облека. Дизајн за еднократна употреба : салфетките за пациенти може да се преклопат по своја волја, многу погодни за извршување; тие се за еднократна употреба, нема потреба од чистење, идеални за луѓе со ограничена подвижност и не се грижите дали храната ќе се истури низ целата маса; Фрлете ги директно после јадење, заштедувајќи ви време и енергија. Доволно голем : лигавчето за еднократна употреба за пациенти мери околу 13 х 18 инчи, доволно големо за употреба за деца и возрасни; можете да го прицврстите со клипови (не е вклучено), идеален избор за пирсинг на тетоважи, самостојни процедури за убавина, техники за маникир и многу повеќе. Применливо за : лигавчињата за салфетки за еднократна употреба се корисни додатоци, кои можат да се стават преку перници, столови и каква било опрема за пациентите да бидат чисти и безбедни, погодни за продавници за тетоважи. Карактеристики : лигавчињата за тетовирање за еднократна употреба може да се дадат како корисни и внимателни подароци за колегите, шефовите, соиграчите, семејството и соседите, корисни за нив да ги одржуваат своите работни области чисти и безбедни. Душеците за нокти за еднократна употреба се дизајнирани во светло виолетова, привлечна и елегантна боја, живописната боја го олеснува наоѓањето и користењето. Спецификации : Боја : Виолетова Големина : Околу 13 х 18 инчи пакетот вклучува : 250 х Лигавчиња За Еднократна Употреба Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди