.

.

New
Дрвени Свадба Услуги, Свадба Орнаменти Дрво, Свадба Партија Фаворизира За Гости, Монограм Корист дрво,Иницијални услуги, Свадба Таг Подарок, Дрвени Ѕид Уметност, До

Дрвени Свадба Услуги, Свадба Орнаменти Дрво, Свадба Партија Фаворизира За Гости, Монограм Корист дрво,Иницијални

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ : нашиот знак од рустикално дрво е направен од иверица, се карактеризира со нетоксичен, без мирис и издржливост, не е лесен за деформација или кршење, можете да ги користите постојано долго време СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : нашиот висечки ѕиден уметнички знак мери приближно 4", а дебелината е приближно 5 мм/ 0,2 инчи, соодветна големина и мала тежина, погодно за да висат сами. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Дојдете Со јаже, само закачете го дрвениот знак на површината каде што има куки, погодно за да го поправите или извадите од ѕидот или вратата безбедно и стабилно, не е лесно да паднете, што е најважно, корисно за да заштедите време и енергија при инсталација и расклопување. ПРАКТИЧЕН ПОДАРОК : многу е пристојно што можете да го подарите овој рустикален ѕиден декор на фарма Како подарок За Домаќинство/Божиќ/Денот На Благодарноста/свадбен подарок на вашите пријатели, соседи и семејства кои со задоволство ќе добијат таков нежен подарок за украсување соби, што може да им донесе освежено искуство во стилот на домот. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : ќе добиете парче ѕид виси дрвен знак со рустикален стил и ретро бои. Нашиот дрвен знак изгледа одлично со вашиот рустикален декор, може да се користи за нагласување на ѕидовите во вашата дневна соба, работна соба, спална соба, кујна, канцеларија или кое било место каде што поминувате многу време во вашиот ден.РУСТИКАЛЕН СТИЛ На ФАРМА нашиот ѕиден знак со прекрасно детални уметнички дела додава шарм во секоја просторија на house.It создава совршена мешавина на модерни и традиционални елементи.Прикажувањето на нашиот мотивациски дрвен декор е одличен акцент на секој простор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди