.

.

New
Гадпипартиска Свадбена Торта Држач За Тркалезни Картонски Држач За Кекси За Десерт Кула За Еднократна Употреба Чинија За Пециво Приказ На Храна За Туш За Бебиња Ро

Гадпипартиска Свадбена Торта Држач За Тркалезни Картонски Држач За Кекси За Десерт Кула За Еднократна Употреба Чинија

DEN 356.80

Тековен
Во продавницата

Оваа удобна и практична повеќеслојна торта можете да ја купите по прифатлива цена Производот има широк спектар на намени, не може да складира повеќе закуски, но исто така може добро да ја украси вашата работна површина и елегантна атмосфера на живот. повеќеслоен дизајн и може да се користи за поставување различни вкусови на колачи, мафини или закуски. Овој производ е изработен од благ и удобен хартиен материјал, така што можете да го користите многу безбедно. Со широк спектар на апликации, многу погоден за свадби, банкети, роденденски забави или какви било други настани. Опис овој производ е држач за торта за еднократна употреба, изработен од висококвалитетни материјали, безбеден и еколошки, со одлична текстура. Повеќеслојниот дизајн е практичен и убав. Може да прикаже многу колачи и закуски, што може подобро да ги задоволи вашите потреби. Дизајнот за еднократна употреба е побезбеден и похигиенски. многу практичен мал додаток кој може да се користи во разни тематски забави и прослави. Карактеристики-Боја : Златен-Материјал : Големина На Хартија : 40, 50Х40, 50Х48, 00см/ 15, 92Х15, 92Х18, 86ин-изработен од хартиен материјал, нежен и еколошки, безбеден за употреба и може да се користи за складирање закуски . - Усвојување на повеќеслоен дизајн, не може подобро да ја прикаже тортата, но исто така има добар декоративен ефект. - Има широк спектар на апликации и може да се користи за разни тематски забави, свадби и прослави. - Можете да слоевите различна храна за прикажување, како што се мали колачи, бисквити, овошје, итн. - Решетката за дисплеј за хартија за еднократна употреба е побезбедна и похигиенска, така што можете да ја користите со мир на умот.- Големина : 48х40, 5х40, 5см. Пакет, Вклучувајќи 1 x торта штанд.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди