.

.

New
Ковчези за пливање За Бебиња Момчиња Мало Дете Момче Костим За Капење Плажа Костим За Капење Шорцеви

Ковчези за пливање За Бебиња Момчиња Мало Дете Момче Костим За Капење Плажа Костим За Капење Шорцеви

DEN 239.84

Тековен
Во продавницата

Полиестерски Спандекс Полиестер поставата. Еластично затворање. Машинско Перење. Материјал : висококвалитетен полиестер, Издржлив, Чувствувајќи мек и удобен, Удобноста е најважната работа за костимите за капење за доенчиња. Дизајн : дизајн На Печатење, толку симпатичен.еластичен појас лесно облекување и удобно носење во текот на целиот ден.Што чекаш? Добијте ги овие симпатични бебешки стебла за пливање за вашите момчиња токму сега!. Големина : 0-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3Т. од новороденче до 3 години. Ве молиме проверете го описот пред да го купите ова бебе брзо сува плажа пливаат шорцеви носат. Прилика : Разноврсна, Совршена За Одмор На Плажа, Фотографии, Забава Во базен за деца, Капење, Пливање, пешачење, трчање , сурфање, играње, лебдење, на плажа или лежење дома. Создадете незаборавни спомени со слики од вашите мали бебиња!. Вклучен пакет : 1 х Стебла За Пливање за бебиња момчиња.Машинско перење во ладна вода, а потоа исушете рамно за играње ден по денот на играњето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди