.

.

New
Жолта Риболов Риба За Складирање Кафе Кревет Послужавник

Жолта Риболов Риба За Складирање Кафе Кревет Послужавник

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Организаторот на фиоката за практична Кожа ја чува вашата опрема погодно, додека ги одржува лесно достапни Практичен и функционален додаток за вашиот дом и Канцеларија. Рамна димензија 8, 07х8, 07ин; 6, 30х6, 30ин, Преклопена Димензија На Фиоката 4, 53х4, 53х1, 18ин; 5, 71х5, 71х1, 18ин. Карактеристики злато предвремени детали на сите агли што може да се поништат, така што послужавникот за накит може да лежи рамно и лесно да се спакува во патни торби. Висококвалитетна кожа-совршен подарок за канцеларија, дневна соба, влезен пат, спална соба и бањи. Совршен за сите ваши дневни додатоци, часовници, накит итн. Ова се одлична идеја за подарок исто така-свадби, затоплување на куќата, младоженци, годишнина итн. Совршен подарок за мажи или жени за Денот на Мајката, Денот На Таткото, Велигден, Божиќ, деверуши, слугинка на честа, младоженци, кум, годишнина, роденден. Голем Подарок За Денот на Вљубените За Вашиот Љубовник Стоп расфрлање на вашиот џеб промена и клучеви во текот на house.No повеќе лов, во потрага по погрешно поставени предмети. Помалку стрес, помалку фрустрација, предмети организирани во Фиоката за камериер Нагласува 1.Заштедете Време - кога одите во компанија за работа на почетокот на денот,поминете помалку време во потрага по вашите клучеви, мобилен телефон,паричник во овој организатор на ноќна маса.Направете Да Бидете Организирани - можете да ги испразните џебовите токму во овој камериер за мажи box.It организирајте го вашиот накит, клуч, монета, часовник, телефон и Едц на неа за да ги задржите сите на едно место. Совршено е за дома или во канцеларија, дури и за патување.Лесна Колекција-Кога не е составена, таа е супер рамна и лесна за чување во фиока, багаж итн. Фиоката за кожен камериер е полесно да се следи ВАШИОТ ЕДЦ и да се види колку е поорганизиран вашиот живот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди