.

.

New
Четка И Држач За Тоалетна Чинија, Четка За Тоалет Од Нерѓосувачки Челик Со Издржлива Удобна Рачка За Четка, Четка За Тоалетна Чинија за Тоалет Во Бања

Четка И Држач За Тоалетна Чинија, Четка За Тоалет Од Нерѓосувачки Челик Со Издржлива Удобна Рачка За

DEN 1464.00

Тековен
Во продавницата

* СТИЛСКИ МОДЕРЕН ДИЗАЈН : држач За четка за тоалет со меки влакна, тркалезен држач обезбедува едноставно и дискретно складирање што ги одржува подовите чисти и суви; компактниот дизајн се вклопува дури и во најмалите простори за бања * УДОБНА ЧЕТКА за ТОАЛЕТ : долгата должина на тоалетната четка модерен дизајн гарантира дека имате добар дофат додека го миете тоалетот полесно. Тој е многу силен и никогаш нема да ' рѓосува или раскинува. Главата на четката со кружен дизајн и четка доаѓа со долги и меки и густи влакна кои лесно се чистат. * КОНСТРУКЦИЈА : четката и држачот за чистење тоалетни садови покажува едноставност, изгледа добро и ја одржува вашата бања чиста и уредна и избегнувајте прскање при чистење. И двете се декоративни компактниот дизајн се вклопува дури и во најмалите простори за бања. * УДОБНА ЧЕТКА за ТОАЛЕТ : долгата должина на тоалетната четка модерен дизајн гарантира дека имате добар дофат додека го миете тоалетот полесно. Тој е многу силен и никогаш нема да ' рѓосува или раскинува. Главата на четката со кружен дизајн и четка доаѓа со долги и меки и густи влакна кои лесно се чистат. * КОНСТРУКЦИЈА : четката и држачот за чистење тоалетни садови покажува едноставност, изгледа добро и ја одржува вашата бања чиста и уредна и избегнувајте прскање при чистење. Тоа е и декоративно и целосно функционално. Цврстите влакна на стоечката четка за тоалет обезбедуваат темелно чистење. * ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : четката за тоалетна чинија е направена со употреба на нерѓосувачки челик и пластика. Смрека вашата бања со декоративна четка за тоалет што го нагласува секој простор. * Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница. Ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетна стока и совршена услуга. Ако наидете на какви било проблеми, испратете порака и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Спецификации име на производ : тоалетна четка материјал : нерѓосувачки челик и пластика големина : 11*11*38смбојка : сребрена тежина : 700гпакетот вклучува : 1 * комплет четка за тоалет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди