.

.

New
СЕВЕРНО ЛИЦЕ Чемпрес Парк Машка Јакна

СЕВЕРНО ЛИЦЕ Чемпрес Парк Машка Јакна

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

100% Руно Произведено во САД или Увезено. Затворање на јамка. Машинско Перење. АВАНТУРА ПОДГОТВЕНА. Опуштениот парк За Машки Чемпрес инспириран од војската Е дизајниран за целодневна удобност. Водоотпорно палто Е Изолирано со комбинирање на 550-Пополнување И Еко-Барател На Топлина, за одличен сооднос топлина-тежина и без непотребен рефус. РЕЦИКЛИРАНА ИЗОЛАЦИЈА. Земете го студот со супериорна топлина благодарение на 550 пополнете гуска надолу. Вклучувајќи 120 грама Еко рециклирана изолација Во хаубата, под ракавите и страничните панели, лесно ќе останете топли-дури и во влажно време. РЕЦИКЛИРАНА ВОДООТПОРНА ТКАЕНИНА. Со 100% рециклирана ткаенина, оваа водоотпорна, ветроупорна и дише јакна нуди пријатна удобност за секојдневни ноќи или авантуристички денови. Лесен за нега и лесен за носење, ќе ви се допадне изгледот и чувството без напор каде и да одите. СТАНДАРДНО ВКЛОПУВАЊЕ. Со ласкава форма и голема подвижност, овој парк е совршен за целосна заштита. За секоја авантура ќе доживеете слобода на движење низ рамената и градите. ИСТРАЖУВАЊЕ БЕЗ КОМПРОМИС. Лесно пронајдете ги нашите најодржливи производи со оваа значка. За да се квалификува, облеката, опремата и додатоците мора да бидат направени со 75% или поголеми рециклирани, регенеративни и/или одговорно извори на обновливи материјали по тежина. Водоотпорната Јакна Од Чемпрес што дише има дизајн инспириран од иконската Јакна Нупце На Северното Лице. Има изглед, карактеристики и перформанси што ви се потребни кога зимата ќе се појави со одмазда.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди