.

.

New
СОИМИС Вештерка Метла Костим Украси Слама Метла Волшебник Додаток За Ноќта На Вештерките Партија

СОИМИС Вештерка Метла Костим Украси Слама Метла Волшебник Додаток За Ноќта На Вештерките Партија

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Со ова живописно виси за да создаде незаборавно време за забава За Ноќта на Вештерките Додаток за декорација на ноќта на вештерките за деца и возрасни. Прекрасен костим реквизит за вештерки и волшебници. Изработен од врвен материјал, издржлив за долгорочна употреба. Опис овој производ е вештерка за Ноќта на Вештерките виси декорација. Изработен од врвен материјал, производот е издржлив за долгорочна употреба. Тоа е многу за дома или други места за украсување во разни забави и прилики. Земете ја оваа ставка за да создадете незаборавно време за забава За Ноќта на Вештерките со вашите семејства и пријатели. Карактеристики-Боја : Црна. - Материјал : Крпа. - Големина : Прибл. - Изработен од врвен материјал, издржлив за долгорочна употреба. - Прекрасен костим реквизит за вештерки и волшебници. - Додаток за декорација на ноќта на вештерките за деца и возрасни. - Со ова живописно виси за да создаде незаборавно време за забава За Ноќта на Вештерките. Пакет Вклучувајќи 1 х виси декорација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди