.

.

New
ZJFF Diy Ваши Лента Хартија Бележник Налепница Декоративни Занает Лента Самолепливи 4 парчиња Боја Декоративна Лента Налепница Солза Хартија Етикета Дневник Декорац?

ZJFF Diy Ваши Лента Хартија Бележник Налепница Декоративни Занает Лента Самолепливи 4 парчиња Боја Декоративна Лента

DEN 337.60

Тековен
Во продавницата

Лентата се однесува на подароци : церемонија на отворање, бенефиции за вработените, комеморативни награди, прослава на годишнината, изложба, промоција на рекламирање, фестивал, преместување, свадба, планирање на односи со јавноста, роденден, деловен подарок, декорација на книги, рачно изработена САМОДОВЕРБА, албум за декорација, рачна сметка итн Должина на лента : 10м. функција На Леплива лента : може постојано да се кине. Таа има богата растителна шема и лесно може да го декорира секое место. Ширина на лента : 8 ((мм)). Веднаш престанува да протекува, никогаш не грижете се за дождливите денови. Практичниот кит за поправка останува силна адхезија на различни површини, како и топлинска изолација. Лентата се однесува на подароци : церемонија на отворање, бенефиции за вработените, комеморативни награди, прослава на годишнината, изложба, промоција на рекламирање, фестивал, преместување, свадба, планирање на односи со јавноста, роденден, деловен подарок, декорација на книги, рачно изработена САМОДОВЕРБА, албум за декорација, рачна сметка итн. Должина на лента : 10м. функција На Леплива лента : може постојано да се кине. Таа има богата растителна шема и лесно може да го декорира секое место. Ширина на лента : 8 ((мм)). Веднаш престанува да протекува, никогаш не грижете се за дождливите денови. Практичниот кит за поправка останува силна адхезија на различни површини, како и топлинска изолација. Ќе ги сакам, ве молиме да пребарувате "" за повеќе. оваа декоративна лента ги користи традиционалните занаети и хартија со мека површина и трајна боја. можете лесно да ја раскинете или исечете, со идеална адхезија, и без да оставите лепак.●Лесен За Употреба Е Одличен За сите возрасти. Тие се супер лесни за кинење и лепење, нема потреба од диспензерот за лента за маскирање и секој секач. Лесно се лупат и не оставаат лепливи остатоци на површините кога се вадат.€Muti-resove ® Прекрасна дизајнирана лента совршена за пакување подароци, рамки, ѕидови, книги, тастатури, занаети, пенкала; направете мини знамиња за кекси, можете да украсите се што сакате, тоа ќе ви даде креативен и уникатен изглед.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди