.

.

New
УРБЕРИ ТАВАНОТ ПРЕДВОДЕНА Продавница Светлина 120W, LED Таванот Светло, Продавница Светла За Соба, Гаража, Работна Маса, Магацин 7 Пакет

УРБЕРИ ТАВАНОТ ПРЕДВОДЕНА Продавница Светлина 120W, LED Таванот Светло, Продавница Светла За Соба, Гаража, Работна

DEN 1086.40

Тековен
Во продавницата

Надворешно Осветлување ПРИЛАГОДЛИВИ 90 ° : постојат 4 прилагодливи АЛУМИНИУМСКИ LED панели, од кои секоја може да се прилагоди од 0 ° до 90 ° според вашите потреби, и можете ДА НАПРАВИТЕ САМИ под различни агли. Светлината може да постигне покриеност од 360 °. ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : Користејќи понапредна матична плоча и висококвалитетни светилки и со 12000 луминин, светлината обезбедува доволна осветленост и заштедува повеќе енергија. Температурата НА бојата 6000К-6500К белата светлина ви обезбедува најдобро осветлување. ДОЛГ РАБОТЕН ВЕК : Изработена од алуминиум, светлината е отпорна на висока температура и отпорна на корозија. Со дизајн на шуплива структура, може да ја забрза дисипацијата на топлина и да постигне најдобри перформанси. Има работен век од 50. ШИРОКО КОРИСТЕН : само треба да ги усогласите завртките Е26 и да ротирате без никакви алатки. Ова led светло за продавници не е погодно само за гаражи, туку и за ходници, работилници, барови, подруми, канцеларии, изложбени области, стадиони итн. Надворешно Осветлување. ПРИЛАГОДЛИВИ 90 ° : постојат 4 прилагодливи АЛУМИНИУМСКИ LED панели, од кои секоја може да се прилагоди од 0 ° до 90 ° според вашите потреби, и можете ДА НАПРАВИТЕ САМИ под различни агли. Светлината може да постигне покриеност од 360 °. ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : Користејќи понапредна матична плоча и висококвалитетни светилки и со 12000 луминин, светлината обезбедува доволна осветленост и заштедува повеќе енергија. Температурата НА бојата 6000К-6500К белата светлина ви обезбедува најдобро осветлување. ДОЛГ РАБОТЕН ВЕК : Изработена од алуминиум, светлината е отпорна на висока температура и отпорна на корозија. Со дизајн на шуплива структура, може да ја забрза дисипацијата на топлина и да постигне најдобри перформанси. Има работен век од 50. ШИРОКО КОРИСТЕН : само треба да ги усогласите завртките Е26 и да ротирате без никакви алатки. Ова led светло за продавници не е погодно само за гаражи, туку и за ходници, работилници, барови, подруми, канцеларии, изложбени области, стадиони итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди