.

.

New
3дроза Патување Кригла, 14оз, Бела

3дроза Патување Кригла, 14оз, Бела

DEN 563.52

Тековен
Во продавницата

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик. Рачка за лесно држење со одмор на палецот. Лизгајте го капакот за отворање со коси површина за пиење. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце. Изработени од нерѓосувачки челик. Рачка за лесно држење со одмор на палецот. Лизгајте го капакот за отворање со коси површина за пиење. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце. Гроздобер висок брод и компас дизајн на роза во сино-Бела патна кригла е одличен начин да го земете омилениот топол или ладен пијалок заедно. Со заострено дно, оваа стилска кригла од 14 метри се вклопува во стандарден држач за чаши и се одликува со рачка за лесно држење со одмор на палецот, капак за отворање на лизгалки и коси површина за пиење. Оваа патна кригла е изработена од нерѓосувачки челик. Не е безбедна за микробранова печка, се препорачува миење раце.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди