.

.

New
списание За Меки покриени тетратки рихун - Списание За Пишување Ретро Корици-Тетратка За Дневно Планирање, Училишни Белешки – Личен Дневник-Списание Со Тврд Повез

списание За Меки покриени тетратки рихун - Списание За Пишување Ретро Корици-Тетратка За Дневно Планирање, Училишни

DEN 159.84

Тековен
Во продавницата

?Ретро Вибрации : Уживајте во уникатно ретро искуство со тетратките на списанието рихун! Нашата корица на списанието за патувања има сјајна завршница и шарен дизајн, изработен со големо внимание на деталите за да го прикаже што е можно попрецизно вистинското чувство и допир на тврда корица Prem ● Хартија со врвен Квалитет : ова обложено списание е направено со материјали со врвен квалитет, кои се состојат од издржлив капак обложен со епоксид и бела хартија од 120 gsm. Страниците се мазни, беспрекорни и обезбедуваат природен проток на пишување, без мастилото да поминува низ страниците. ?Практичен Дизајн : ретро тетратката рихун има флексибилна обвивка што овозможува ширење од 180 степени, совршено за правење белешки во која било положба без да чувствувате непријатност. Тетратката за списанија е компактна, отпорна на влага и лесна за пишување со една рака, што ја прави одличен додаток за секојдневна употреба. ☕Разноврсна Употреба : со нашата дебела тетратка за хартија, можете да дозволите креативноста да го преземе водството. Ретро стилот и практичниот дизајн можат да ве инспирираат да напишете с everything од белешки за предавања и дневна рутина, до текстови на песни, поезија или ваши мисли. ?Прекрасен Подарок : Ако барате подарок што е забавен и практичен, сетот на списанието рихун е патот што треба да се оди! Нашиот избор на ретро списанија за пишување ви нуди мноштво дизајни, како што се касети или видео ленти и налепници, одлични за изненадување на вашите пријатели и семејство. ?Ретро Вибрации : Уживајте во уникатно ретро искуство со тетратките на списанието рихун! Нашата корица на списанието за патувања има сјајна завршница и шарен дизајн, изработен со големо внимание на деталите за да го прикаже што е можно попрецизно вистинското чувство и допир на тврда корица. Prem ● Хартија со врвен Квалитет : ова обложено списание е направено со материјали со врвен квалитет, кои се состојат од издржлив капак обложен со епоксид и бела хартија од 120 gsm. Страниците се мазни, беспрекорни и обезбедуваат природен проток на пишување, без мастилото да поминува низ страниците.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди