.

.

New
Јаиогс Сент Патрикс Ден Кошули За Мажи Машки Маици Графички Машки Исцрпеност Изрез Вратот Маица Маица Маици За Мажи

Јаиогс Сент Патрикс Ден Кошули За Мажи Машки Маици Графички Машки Исцрпеност Изрез Вратот Маица Маица Маици За Мажи

DEN 1169.60

Тековен
Во продавницата

Произведен Од Мека Памучна Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор / Океанска Облека Затворање со двоен Прстен. Само Суво Чисто. Произведен Од Мека Памучна Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор / Океанска Облека.Суво, Перење, Машинско Перење / Миење Раце Во Ладна Вода. Закачете Суво И Ниско Железо Доколку Е Потребно.Секој Проблем Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ќе Добиете Најдобро Решение. Сите отпечатоци од цвеќиња додаваат тропска привлечност на оваа секојдневна кошула на плажа и ја прават оваа кошула со копчиња да се избере за секоја пригода.Бидејќи материјалот ќе биде малку намален по миењето, ако претпочитате лабаво вклопување нарачајте една големина нагоре од големината на ознаката. Обични кошули за вратот на хенли, јака за држење, едноставен стил, еднобојна боја, тенок фит, долг ракав(Превртување), затворање со копчиња, заоблен раб, избрани детали за копчињата.Совршен за пролет, aut и лето, моден стил, свечена работа, деловна облека, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Оваа кошула со памучно копче не само што е удобна,туку е и едноставна за перење.Упатствата за лесна нега се како што следува : Рачно Перење / Миење Во Машина Ладно,Закачете Суво,ниско железо доколку е потребно. Обични кошули за вратот на хенли, јака за држење, едноставен стил, еднобојна боја, тенок фит, долг ракав(Превртување), затворање со копчиња, заоблен раб, избрани детали за копчињата.Овие деловни секојдневни кошули со кратки ракави за мажи стилски тенки кошули може лесно да се совпаднат со панталони за облекување, панталони, чино и фармерки. Машки кошули секојдневно лето Совршено За пролет, aut и лето, моден стил, свечена работа, деловна облека, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Одлично за секојдневно носење, дом, уличен стил, облека на плажа, хип-хоп, забава, фестивал, костим или некои други секојдневни прилики. Стојат јака, едноставен стил, цврста боја, тенок одговара, краток ракав, затворање копче надолу, заоблени полите, избрана копчето детали.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди