.

.

New
висесани Бербер Кејп Тартан Паѓаат Беспрекорна Шема Кариран Полиестерски Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа За Бричење Бр?

висесани Бербер Кејп Тартан Паѓаат Беспрекорна Шема Кариран Полиестерски Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

●ПРИЛАГОДЕНА ПРЕСТИЛКА за ФРИЗУРА : можете да креирате своја сопствена прилагодена престилка за фризура Уредете ја фотографијата, текстот, името или логото што сакате да ги испечатиме. За сликата за печатење, предлагаме да додадете слика со пиксел повеќе од 3000х3000. Сликата со висока дефиниција може да донесе подобар ефект на печатење. Кликнете На "Прилагоди Сега" за да започнете со вашето патување за прилагодување!. €СООДВЕТЕН ЗА ВОЗРАСНИ И ДЕЦА : Прилагодливо еластично деколте за да одговара на различните големини на вратот. И возрасните и децата можат да користат.Модната фризерска наметка добро се вклопува за жени, а исто така и за мажи. Флексибилен и доволно долг за да ја задоволи побарувачката на повеќето луѓе.(Големина : W57 x L65 инчи). €ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа наметка за сечење коса е изработена од мек, водоотпорен и издржлив полиестерски материјал. Лесен и дише, може ефикасно да ја одржува облеката сува и чиста. Професионалната фризерска тоалета за сечење коса прифаќа антистатичка, отпорна на топлина, против брчки, без пилинг, без ткаенина со врвен квалитет на гребење. Влакната за сечење лесно се тресат наместо да бидат фатени во влакната. Добар материјал со фина изработка. ●СОВРШЕНА ЗАШТИТА : кога правите фризура, тоа ефикасно ќе спречи влакната да паднат во облеката. Дефинитивно е идеален додаток за сечење и стилизирање на косата. Погоден за професионална употреба во салонот.(Затворање на вратот : прилагодлив метален клип). ●ШИРОКО СЕ користи : тоа е задолжителен предмет за секоја берберница. Професионален салон кејп специјално дизајниран за сечење или стилизирање на косата.Погоден за фризерство, боја за коса, перм и сечење и целиот проект на салонот. Квалитетните берберски наметки во салонот се мултифункционални, совршени за сечење, стилизирање и боење во салонот, нудејќи подобра покриеност над облеката и чевлите. Идеален за салон, домашна употреба дури и носење на отворено. *** БРЕНД** * ВИСЕСАНИ значи обезбедување живописен дезен и стилски стил За Додатоци За Убавина Комплети За Бричење И Дотерување . Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот. Тоа е одличен избор За Салон И Домашна Употреба***ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ*** Производ : Берберска Наметка Со токи Материјал : ПУЛ + Големина На Полиестер : W57 x L65 инчи/140*165 См Пакет : 1*Кејп За Сечење Коса+2*Вшмукување Чаши ***ПРЕДНОСТ*** БЕЗ НЕРЕД ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ- нашата наметка за престилка за брада беше дизајнирана да ви го олесни животот кога ќе ги избричите брадата и мустаќите,Престилка За фаќање брада Може Да ја фати Целата Брада Што Се Испушта Лесно disposal.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди