.

.

New
Биенка Рачка Тоалетна Четка Алатка За Чистење Тоалет За Домаќинство Издржлив Клип За Четка За Чистење

Биенка Рачка Тоалетна Четка Алатка За Чистење Тоалет За Домаќинство Издржлив Клип За Четка За Чистење

DEN 248.00

Тековен
Во продавницата

Практична Четка За Тоалет : Иако четката за тоалет е едноставна во дизајнот, таа е толку практична кога ја користите : Рачка против лизгање за удобно држење. не е лесно да паднеш. Практично и брзо за чистење на жлебовите, аголот во бањата. Четка За Чистење тоалет : Четка За Чистење Тоалет Оваа четка За тоалет е погодна За повеќе локации, како бањи дома, хотел, канцеларија, трговски центар итн. Четка За тоалет Монтиран на ѕид : четка За Подови во Бањата има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Комплет Четка За Тоалет : направен е од материјал за време и издржлива употреба. Практична Четка За Тоалет : Иако четката за тоалет е едноставна во дизајнот, таа е толку практична кога ја користите. : Рачка против лизгање за удобно држење. не е лесно да паднеш. Практично и брзо за чистење на жлебовите, аголот во бањата. Четка За Чистење тоалет : Четка За Чистење Тоалет Оваа четка За тоалет е погодна За повеќе локации, како бањи дома, хотел, канцеларија, трговски центар итн. Четка За тоалет Монтиран на ѕид : четка За Подови во Бањата има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Комплет Четка За Тоалет : направен е од материјал за време и издржлива употреба. Биенкапакетот Вклучува 1 х Тоалетна Четкакарактеристики-има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење.- Направен е од материјал за време и издржлива употреба.- Оваа четка за тоалет е погодна за повеќе локации, како бањи дома, хотел, канцеларија, трговски центар итн.- Четката има добар изглед. Може ефикасно да ја исчисти тоалетната чинија и да се крие во агол по чистењето и да направи бањата да изгледа уредно.- Материјал : Пластика.-Рачка против лизгање за удобно држење. не е лесно да паднеш. Практично и брзо за чистење на жлебовите, аголот во бањата.Информации за стоки Четка За Тоалет тоа е еден од најдобрите избори за вас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди