.

.

New
Премиум Силиконски Затворач За Врата Поставен На Подот Од Архитектонски Хардвер НА НИКО - Тежок Браник На Вратата На Хемисферата За Заштита На Ѕидот-Модерен Универ

Премиум Силиконски Затворач За Врата Поставен На Подот Од Архитектонски Хардвер НА НИКО - Тежок Браник На

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

НАЈДОБАР ЗАТВОРАЧ НА ВРАТИТЕ ЗА МОНТИРАЊЕ НА ПОДОТ за ДА ГИ ЗАШТИТИТЕ ЅИДОВИТЕ : Заштитете ги ѕидовите од гребнатини, вдлабнатини и оштетувања што вашите врати потенцијално можат да ги предизвикаат со најефективниот браник на вратата на хемисферата што ќе ги задржи и вашата врата и ѕидот непроменети во годините што доаѓаат Со издржлив силиконски слој, овој ѕиден заштитен затворач целосно спречува абење, како и силни звуци на треснување. КВАЛИТЕТ ЗА НЕСПОРЕДЛИВА ИЗДРЖЛИВОСТ : Изработени од Најквалитетна Црна Завршница од Нерѓосувачки челик 316, затворачите на металните врати НА нико работат одлично дури и со најтешките врати. Силни, цврсти и супер издржливи, тие прават одличен избор за секоја врата околу вашата куќа. Плус, нерѓосувачкиот челик е отпорен на ' рѓа и корозија за да остане беспрекорен цел живот. МОДЕРЕН, ДИСКРЕТЕН ДИЗАЈН КОЈ ОДГОВАРА на ДЕКОРОТ НА СЕКОЈА ПРОСТОРИЈА : за разлика од гломазните или ефтино изгледните затворачи на ѕидните врати, овој елегантен и модерен затворач на дното на вратата од нерѓосувачки челик беспрекорно се вклопува со декорот на секоја просторија за да ја заврши работата на најдискретен можен начин. [Димензии : 1,77" х 1,33 " инчи]. УНИВЕРЗАЛЕН ЗАТВОРАЧ НА ВРАТИТЕ-ОДЛИЧЕН ЗА ДОМОВИ, КАНЦЕЛАРИИ И ПОШИРОКО : Благодарение на неговата тешка конструкција, нашите врата на долната хемисфера можат безбедно да ја држат секоја метална, челична, дрвена или стаклена врата на место. Непромислена опција за вратата на влезот, вратата од кујната, вратите од спалната соба, вратите од бањата, канцелариите, продавниците и кој било друг дом или професионален амбиент. КВАЛИТЕТ НА ПРОФЕСИОНАЛНО ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ИЗВЕДУВАЧИ или КОЈ било СОПСТВЕНИК на КУЌА : Лесен за инсталирање на кој било тип на под со само една завртка [вклучен е целиот потребен хардвер], слем затворачот за метална/силиконска врата NYCO ќе ги задоволи потребите на професионалните изведувачи, столари, мајстори, луѓе во проекти ЗА подобрување на домот ИЛИ кој било сопственик на дом исто како вас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди