.

.

New
ТРЕКСД Додаток Гардероба Лизгачки Јаглероден Челик Внатрешен Надворешен Мебел Рачка На Вратата Со Завртки Штала Порта Повлечете Копче Домашен Декор Хардвер

ТРЕКСД Додаток Гардероба Лизгачки Јаглероден Челик Внатрешен Надворешен Мебел Рачка На Вратата Со Завртки Штала Порта

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Прилики : оваа челична рачка на вратата од црна штала може да се користи за врати, , гаражи, штали, шупи, плакари, лизгачки врати – и надворешни и внатрешни Декоративно : неговиот дизајн овозможува да се користи како луксузен, врвен додаток на вашиот внатрешен декор на домот, како и за подобрување на рустикалниот шарм на вашата масивна врата од штала, порта, барака или гаража. Материјал : изработен е од јаглероден челик, кој ќе издржи напорни услови без разлика дали го користите во затворени простории или на отворено. Мода : тоа е стилски, едноставен и елегантен. , Масниот дизајн ќе овозможи одлично чувство во вашата рака. Пакет : Нашиот пакет доаѓа со рачка на вратата и 4 парчиња завртки. Прилики : оваа челична рачка на вратата од црна штала може да се користи за врати, , гаражи, штали, шупи, плакари, лизгачки врати – и надворешни и внатрешни. Декоративно : неговиот дизајн овозможува да се користи како луксузен, врвен додаток на вашиот внатрешен декор на домот, како и за подобрување на рустикалниот шарм на вашата масивна врата од штала, порта, барака или гаража.Материјал : изработен е од јаглероден челик, кој ќе издржи напорни услови без разлика дали го користите во затворени простории или на отворено. Мода : тоа е стилски, едноставен и елегантен. , Масниот дизајн ќе овозможи одлично чувство во вашата рака.Пакет : Нашиот пакет доаѓа со рачка на вратата и 4 парчиња завртки.Спецификацијаматеријал : јаглероден челик боја : Црна Големина( L x W) : вклучен Е околу 230 x 32mm Package : 1pc x Рачка На Вратата4pcs x Завртказабележете : Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете 0,5-2см разлики поради рачно мерење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди