.

.

New
Прилагодено Автоматско Звук 1965 Импала/Каприс САД-630 Во Цртичка АМ/ФМ

Прилагодено Автоматско Звук 1965 Импала/Каприс САД-630 Во Цртичка АМ/ФМ

DEN 592.00

Тековен
Во продавницата

РДС тјунер покажува станица / песна / уметник на ЛЦД-дисплеј Директна Контрола НА ЦД1. USB Порта За Флеш Диск MP3/WMA Репродукција. Електронско Подесување и Контрола На Јачината на Звукот. 2 Канал RCA Помошен Влез за сателит итн. Сад/Евра Тјунер. Одделен Бас и Високи тонови. Дигитален Часовник. РДС тјунер покажува станица / песна / уметник на ЛЦД-дисплеј. Директна Контрола НА ЦД1. USB Порта За Флеш Диск MP3/WMA Репродукција. Електронско Подесување и Контрола На Јачината на Звукот. 2 Канал RCA Помошен Влез за сателит итн. Сад/Евра Тјунер. Одделен Бас и Високи тонови. Дигитален Часовник. ПРИЛАГОДЕНО AUTOSOUND САД-630 е дизајниран да обезбеди најдобра аудио технологија завиткана во класичен автомобил стерео изглед. Тоа ќе одговара на акциите на вашиот автомобил или камион без потребни измени. Дизајниран е со рамка што го содржи логото на производителот на вашиот автомобил, како и големи копчиња во стилот НА ОЕМ за да ја комплиментирате вашата цртичка. КОГА станува збор за електрониката, САД-630 може да се пофали со модерни карактеристики како USB влез за флеш-уреди ЗА репродукција MP3/WMA датотеки со песни и приклучок за вашиот i Pod. Кога е поврзан со овие уреди, дигиталниот дисплеј на радиото ќе прикаже наслови на изведувачи, песни, албуми и ќе овозможи навигација со песни преку самото радио. САД-630 е компатибилен со нашиот опционален BLUKIT кој овозможува bluetooth music streaming од вашиот овозможен телефон, како и мобилен повик без раце преку звучниците на возилото и вградениот микрофон НА BLUKIT. Со врв од 300 вати радиото обезбедува многу енергија, но дополнително содржи четири пред-излези НА RCA за опционални засилувачи. Исто така, доаѓа со Помошни влезови за сателитски радио приемници, iphone или кој било пренослив плеер што можеби сакате да го користите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди