.

.

New
Цреша Цвет Стапчиња За Јадење Свадба И Забава Материјали

Цреша Цвет Стапчиња За Јадење Свадба И Забава Материјали

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Цреша Цвет Стапчиња За Јадење Завршете ја Вашата Вечера со Азиска тема со автентични стапчиња за јадење за секој гостин. комплет од 12 парови. Цреша Цвет Стапчиња За Јадење. Завршете ја Вашата Вечера со Азиска тема со автентични стапчиња за јадење за секој гостин. комплет од 12 парови. Додадете Вечера со Азиска тема со овие дрвени стапчиња за јадење со печатени прекрасни цветови од цреша во светло розова боја. Овие стапчиња за јадење се совршени за патување, бенто кутија, пикник и угостителство на отворено.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди