.

.

New
Џаи Најлон Подготвена Торба За Шминка За Патување Торбичка За Шминка Со Лепенка Со Букви Од Шанил Мала Водоотпорна Козметичка Кеса

Џаи Најлон Подготвена Торба За Шминка За Патување Торбичка За Шминка Со Лепенка Со Букви Од Шанил Мала Водоотпорна Козметичка

DEN 254.88

Тековен
Во продавницата

?Добар Квалитет : Нашата симпатична чанта со букви од шенил е изработена од висококвалитетен најлонски материјал,издржлив, водоотпорен,отпорен на гребење,против судир, лесен за чистење И патентот е изработен од квалитетна легура и позлатена, можете течно да ја затворите или отворите козметичката кеса. ?Сјајни Букви Од Шенил : Подготвената торба за шминка доаѓа со лепенки со букви од шенил, камени детелини. Овие шарени букви имаат забавна сјајна граница која сигурно ќе се издвојува од целата ваша друга најлонска козметичка кеса!. ?Совршена Големина : 10"х 3,54 " х 5,51"(25,4 х 9 х 14 см), торба за шминка со препи лепенка, таа е совршена големина за складирање на вашите најчесто користени шминки и додатоци. И тоа е во мала големина и погодна за да се чува во вашата чанта, куфер, багаж, пакет и така натаму. ?Повеќекратна Употреба : Нашата најлонска торба за шминка може да се користи за патување, на отворено и организација. Исто така, можете да го испратите на вашето семејство Како Божиќен Подарок. ?Политика за враќање : Ако не сте задоволни со нашата ставка, ветуваме 30 дена бесплатно враќање. Најлонската торба за шминка ќе се погрижи да патувате со стил и да бидете во чекор со најновите трендови. Прекрасните пастелни сјајни букви од шенил ќе ви донесат различна забава за патување,торбичка за шминка во различна боја со различни стилови на букви, ќе ви овозможат да имате поинаков стил на патување. Тоа е совршена големина за фрлање во вашата торба и чување на вашата содржина одвоена и organized.It е добар избор за вашите закуски, патувања, на отворено и организација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди