.

.

New
Држач За Четка За Тоалет Тоалетна Четка И Држач, Четка За Чистење Тоалет Со Долга Рачка Што Не Се Лизга, Држач За Четка За Тоалет За Чистење Четка И Држач За Тоалетна

Држач За Четка За Тоалет Тоалетна Четка И Држач, Четка За Чистење Тоалет Со Долга Рачка Што Не Се Лизга, Држач За Четка

DEN 1272.00

Тековен
Во продавницата

Тоалет Четки Четка И Држач За Тоалетна Чинијачетка и држач за Чинија е совршена за чистење и одржување на бањата. Држачот дискретно ја крие четката кога не се користи. Идеален за гостинска бања, мастер бања, канцелариска бања и многу повеќе!. Чистењето на жлебот на тоалетот, не оставајќи мртви агли, финиот дизајн на главата на четката, може длабоко да го исчисти секој агол од тоалетот. Високоефикасна глава на четка, деконтаминацијата не ја оштетува глазурата, флексибилната деконтаминација на материјалот е силна, без влакненца е подобра за чистење. Продолжена рачка, лесна за чистење на рацете без валкан, ergономски дизајн, лесна за ракување, чисти раце без валкани. Четка И Држач За Тоалетна Чинијачетка и држач за Чинија е совршена за чистење и одржување на бањата. Држачот дискретно ја крие четката кога не се користи. Идеален за гостинска бања, мастер бања, канцелариска бања и многу повеќе!. Чистењето на жлебот на тоалетот, не оставајќи мртви агли, финиот дизајн на главата на четката, може длабоко да го исчисти секој агол од тоалетот. Високоефикасна глава на четка, деконтаминацијата не ја оштетува глазурата, флексибилната деконтаминација на материјалот е силна, без влакненца е подобра за чистење. Продолжена рачка, лесна за чистење на рацете без валкан, ergономски дизајн, лесна за ракување, чисти раце без валкани. Тоалетни Четкиергономските рачки го олеснуваат чистењето и намалувањето на времето за чистење. Дизајнот на долгата рачка може да спречи валкани раце за време на чистењето, да го направи чистењето на тоалетот поефикасно и лесно. Четка за тоалет со стабилна основа за држач, добра е за вентилација и го одржува основното чистење.Силен и издржлив; со основен дизајн, чист и уреден; 360° тркалезна глава на четка, силна моќ на чистење, без оштетување на глазурата; фини и уредни влакна, силна способност за деконтаминацијаимето на производот : Држач За Четка за Тоалет, Држач За Четка За Тоалетматеријал : Пластичност : 12,5 х 44 см/ 4,9 х 17 Инчи Листа На пакување : 1 х Четка За Тоалет и Држач За Белешка : 1.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди