.

.

New
Изолирано Шише Со Вода, Термос За Топли Пијалоци, добра ноќ крофна за мачки, шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик за Кафе

Изолирано Шише Со Вода, Термос За Топли Пијалоци, добра ноќ крофна за мачки, шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик за

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Материјалот на Шишето Со Вода е нерѓосувачки челик, а надворешниот кожен материјал за завиткување е отпечатен, изолиран на топлина, зачуван на топлина и има персонализиран изглед Дизајнот на Шишето Со Вода е двослоен, а изборот на материјал е исто така еколошки, со добар ефект на зачувување на топлина и долго време на зачувување на топлина. Надворешната големина на Шишето Со Вода е 10, 2х2, 6 инчи; внатрешната чаша за вода може да собере 500 мл вода. Живот, патување, отворено, работа, можете да ја користите оваа чаша за вода за чување топла вода, чај, кафе, пијалоци. Ако имате какви било прашања во врска со Шишето Со Вода што не го разбирате, можете да не контактирате во секое време, ние ќе го решиме за вас, а Шишето Со Вода може да се прилагоди. Двослојно Шише Со Вода Изолирано Од Нерѓосувачки челик со персонализирано печатење во шема.Термос чашата складира топла вода, кафе, чај и 500 мл пијалоци.Материјалот На Изолираното Шише Со Вода е безбеден, можете да го користите со доверба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди