.

.

New
Мијалник Сунѓер Решетката Штанд Кујна Чешма Решетката За Складирање Сунѓер И Пешкир Решетката Одвод Кошница Дома Кујна Чистење Алатки Компактна Кујна

Мијалник Сунѓер Решетката Штанд Кујна Чешма Решетката За Складирање Сунѓер И Пешкир Решетката Одвод Кошница Дома

DEN 91.52

Тековен
Во продавницата

Лесна Инсталација : Хуманизиран Дизајн, Лесен За Отстранување И МиењеИзработен Од Пп Материјал, Тој е Постабилен и не Се Тресе. Дизајн На Исечоци : Внимателен Секојдневен Дизајн Кој Ја Одржува Ткаенината Сува, Проветрена И Хигиенска. Вентилиран Одвод : Создадете Средина, Одржувајте Ја Сува, Одводните Дупки Се Рамномерно Распоредени И Поздраво Е Да Не Се Собира Вода. Лесен За Складирање : Прибор За Чистење Лесен за складирање, Таква Течност За Миење Садови, Четка За Топка Итн. Удобно Е За Ракување На Соодветна Висина И Погодно За Секојдневно Чистење. Лесна Инсталација : Хуманизиран Дизајн, Лесен За Отстранување И Миење.Изработен Од Пп Материјал, Тој е Постабилен и не Се Тресе. Дизајн На Исечоци : Внимателен Секојдневен Дизајн Кој Ја Одржува Ткаенината Сува, Проветрена И Хигиенска. Вентилиран Одвод : Создадете Средина, Одржувајте Ја Сува, Одводните Дупки Се Рамномерно Распоредени И Поздраво Е Да Не Се Собира Вода. Лесен За Складирање : Прибор За Чистење Лесен за складирање, Таква Течност За Миење Садови, Четка За Топка Итн. Удобно Е За Ракување На Соодветна Висина И Погодно За Секојдневно Чистење. големина : прикажана боја : Розова,Темно Сина,Бела,Зелена Материјал : пластика вклучуваат : Решетка за одвод 1x Drain.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди