.

.

New
Популарна Бања 706017 Сапун Диспензерот/Лосион Пумпа, Аванти Колекција, Аква

Популарна Бања 706017 Сапун Диспензерот/Лосион Пумпа, Аванти Колекција, Аква

DEN 239.84

Тековен
Во продавницата

Прекрасен Дизајн : Модерен за секоја бања или бања, Колекцијата Аванти ќе додаде модерен шмек во вашата соба Создадете уникатна просторија што одговара на вашиот личен стил со додатоци за бања што го покажуваат вашиот стил. Осветлете ја просторијата за бања со оваа уникатна пумпа за лосион за дизајн, брзо, лесно и достапно ажурирање на декорот на вашата бања со елеганција направена за да го истакне вашиот вкус. Подобрете Го Вашиот Декор : Елегантниот дизајн На Пумпата За Лосион Аванти е елегантен и модерен до класичен со трендовски дизајн додава свеж чист изглед на секој простор во бањата. Однесете го вашиот декор за бања на стилско ниво со неверојатен и одличен допир на елеганција во вашата бања. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК-Мерење (Должина 3" х Ширина 2" х Висина 8") Нашите Диспензери За Сапун Во Бањата се Со Совршена Големина и Лесно се Полнат. Смола материјал. Издржлив долготраен дизајн со материјал Од Смола. Лесно брише чиста со влажна крпа или спонтаност. Прекрасен Дизајн : Модерен за секоја бања или бања, Колекцијата Аванти ќе додаде модерен шмек во вашата соба. Создадете уникатна просторија што одговара на вашиот личен стил со додатоци за бања што го покажуваат вашиот стил. Осветлете ја просторијата за бања со оваа уникатна пумпа за лосион за дизајн, брзо, лесно и достапно ажурирање на декорот на вашата бања со елеганција направена за да го истакне вашиот вкус. Подобрете Го Вашиот Декор : Елегантниот дизајн На Пумпата За Лосион Аванти е елегантен и модерен до класичен со трендовски дизајн додава свеж чист изглед на секој простор во бањата. Однесете го вашиот декор за бања на стилско ниво со неверојатен и одличен допир на елеганција во вашата бања. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК-Мерење (Должина 3" х Ширина 2" х Висина 8") Нашите Диспензери За Сапун Во Бањата се Со Совршена Големина и Лесно се Полнат. Смола материјал. Издржлив долготраен дизајн со материјал Од Смола. Лесно брише чиста со влажна крпа или спонтаност. Осветлете го вашиот декор со Пумпата За Лосион За Собирање Аванти. Дизајнот е стилски и живописен - го испорачува тој совршен поп на боја за ажурирање на вашиот простор. Избрана боја е аква. Побарајте соодветни додатоци во колекцијата Аванти. Аванти стил На Колекција во вашата бања со овој блескав стил и соодветни додатоци (сите се продаваат одделно). Овој дизајн е убава, шик, забава, ажурирање на вашата модерна бања. Координира со нашите соодветни додатоци за бања,песок за килим за бања комплет крпа од 3 парчиња. Завесата за туширање е 100 проценти полиестер. Крпите се 100 Проценти памук, а килимите за капење се направени од акрилик и полиестер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди