.

.

New
Едноставно Модерно Шише Со Вода Марвел Со Капак Од Слама Вакуум Изолиран Нерѓосувачки Челик Метален Термос | Подароци За Жени Мажи Колба Отпорна На Истекување За П?

Едноставно Модерно Шише Со Вода Марвел Со Капак Од Слама Вакуум Изолиран Нерѓосувачки Челик Метален Термос | Подароци

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Изолација со двоен Ѕид : ги Одржува пијалоците на идеални температури со часови Вклучен Е Капак од слама без БПА, кој е безбеден за миење садови на горната решетка. Отпорен на истекување : Нуди цврста заптивка за спречување на излевање и протекување; не се препорачува за топли или газирани пијалоци. Еднократно : Земете Не со Вас каде и да одите. Ограничена Доживотна Гаранција Не се препорачува за топли или газирани пијалоци. Еднократно : Земете Не со Вас каде и да одите. Ограничена Доживотна Гаранција И Патент Во Очекување. Едноставното Модерно Шише Со Вода На Самитот На Марвел со Капак Од Слама доаѓа со доказ за истекување, капак од слама. Шишето е направено од нерѓосувачки челик со двојни ѕидови, вакуум изолиран 18/10.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди