.

.

New
Навитех 9 Во 1 Акција Камера Додаток Комбо Комплет И Солиден Црн Случај За Складирање Компатибилен Со Духот На Лебдат Х

Навитех 9 Во 1 Акција Камера Додаток Комбо Комплет И Солиден Црн Случај За Складирање Компатибилен Со Духот

DEN 306.88

Тековен
Во продавницата

Вклучени Додатоци : Водоотпорна Кутија За Складирање, Ремен За Глава, Ремен За Градите, Тока За Ј-Кука Лебдечки Рачка Зафат, Ремен, вшмукување чаша, Две Завртки. Пловечкото тело на управувачот ќе ја задржи камерата на површината на водите. Држач за Ремени за градите целосно прилагодлив за да одговара на широк спектар на големини. Прилагодлив држач за ремен за глава/шлем. Телефонски Случај. Телефонски Случај. 1 х Ремен за Глава 1 х Ремен За Ремен За Градите Монтирање 1 х Ј Кука тока 1 х Жолта Лебдечка Рачка 1 х Ремен 1 х Вшмукување чаша 2 х Завртки За Складирање Случај.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди