.

.

New
Држач ЗА Кекси од 3 Нивоа ПАХАЈУ, Врвен Пластичен Држач За Кекси, Дисплеј За Кекси Од 3 Нивоа, Послужавник За Кула За Десерт Овошје За Свадби, Роденденски Забави, Бело

Држач ЗА Кекси од 3 Нивоа ПАХАЈУ, Врвен Пластичен Држач За Кекси, Дисплеј За Кекси Од 3 Нивоа, Послужавник За Кула

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

??[Премиум Материјал] : Нашиот бел држач за кекси од 3 нивоа е пластичен пп материјал за заштита на животната средина од храна Совршено за ставање леб колаче овошје или десерт на трибините кога имате роденден или свадбена забава. ??[Уметнички Дизајн] : Секој држач за кекси е закривен со прекрасни брановидни рабови и цветни дезени, многу уметничка алатка за сервирање или украс за вашата чајна забава. ??[Лесно За Инсталирање] : држачот за кекси има стабилност за поврзување на нивоата, доаѓа со сите завртки или други додатоци, можете брзо да го инсталирате наскоро без никаков прирачник. ??[Широка Примена] : нашиот штанд за кекси може да собере колачи, колачиња, закуски, крофни, идеални за многу прилики како роденденска забава солза забава бебешки туш невестински туш забава училиште прослава. ??[Совршен По Продажбата] - нашиот приоритет #1 е донесете среќа на нашиот гостин!Ако има повеќе прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ги решиме проблемите за вас. ??[Премиум Материјал] : Нашиот бел држач за кекси од 3 нивоа е пластичен пп материјал за заштита на животната средина од храна. Совршено за ставање леб колаче овошје или десерт на трибините кога имате роденден или свадбена забава. ??[Уметнички Дизајн] : Секој држач за кекси е закривен со прекрасни брановидни рабови и цветни дезени, многу уметничка алатка за сервирање или украс за вашата чајна забава. ??[Лесно За Инсталирање] : држачот за кекси има стабилност за поврзување на нивоата, доаѓа со сите завртки или други додатоци, можете брзо да го инсталирате наскоро без никаков прирачник. ??[Широка Примена] : нашиот штанд за кекси може да собере колачи, колачиња, закуски, крофни, идеални за многу прилики како роденденска забава солза забава бебешки туш невестински туш забава училиште прослава. ??[Совршен По Продажбата] - нашиот приоритет #1 е донесете среќа на нашиот гостин!Ако има повеќе прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ги решиме проблемите за вас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди