.

.

New
Supportономска Подлога За Глувче Со Потпора За Потпирање На Зглобот + Подлоги За Чаши, Болка Во Карпален Тунел Со Дебела Подлога За Глувци, Подлога За Глувци Со Нелизга?

Supportономска Подлога За Глувче Со Потпора За Потпирање На Зглобот + Подлоги За Чаши, Болка Во Карпален Тунел Со Дебела

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

●Единствена Форма и Големина q : 13x 8,66 x 0,86 инчи;Кафе Подлога за одмор на зглобот на глувчето 4" x 4" x 0,08 " одговара на сите видови глувче, жичен, безжичен, механички, ласерски и оптички Засилените рабови на подлогата за глувци спречуваат деформација и оштетување за да гарантираат долготрајна употреба. ●Pономска Подлога За Глувче● : според структурата на човечкиот зглоб, curономската крива на аголот на наклон од 8° е дизајнирана да одговара рамномерно и тесно на зглобот, да го намали притисокот на зглобот и да избегне болка во карпалниот тунел. ●Анти-Лизгачка База Q : основата на материјалот PU може да направи подлогата на глувчето да биде цврсто фиксирана на која било работна површина. Покрај тоа, основата е доволно тврда за да ја користите подлогата за глувчето на кревет или софа. ●Убав изглед●избираме убави и деликатни обрасци ,применивме одлична технологија за печатење за да обезбедиме живописна боја. Изгледа како декорација во вашата работна маса, може да биде и добар подарок. ●Совршен подарок : нашата симпатична подлога за глувчето и подлогата за Подлоги за Чаши се добро изработени и боите се навистина убави. Совршен подарок за жени, мажи, соработник, вработен, пријател и семејство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди