.

.

New
GOWENIC 6.1 Инчен Паметен Телефон, I13promax GSM Отклучен Мобилен Телефон, За Android 12 Паметен Телефон 4G Мобилен ТЕЛЕФОН 4GB RAM МЕМОРИЈА 64GB ROM, Со Препознавање Лице, Црна

GOWENIC 6.1 Инчен Паметен Телефон, I13promax GSM Отклучен Мобилен Телефон, За Android 12 Паметен Телефон

DEN 390.40

Тековен
Во продавницата

Поддршка за мрежен Фреквентен Опсег : GSM 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz,1900 MHZ, 3 G : WCDMA 850 MHz, 1900mhz, 2100 MHz 4Г : Б1, Б2, Б4, Б5, Б7, Б8, Б20, Б28А, Б28Б, Б40, двојна СИМ двојна подготвеност , три слотови за картички (две нано сим картички и една мемориска картичка може да се инсталираат истовремено), малата мемориска картичка поддржува максимум 128 МК. Добра Камера : 32мп задна камера, 8мп предна камера, можете да користите филтри или друга технологија за понатамошно уредување на вашите фотографии. Операцијата за идентификација на лице трае само една секунда, три во еден систем за навигација, ЗА ГПС, ЗА ГЛОНАСС, за навигација Во Беиду, позиционирање побрзо. Најнови Системи : Доаѓа со најновите За Андроид 12, MTK6737 и до 2. Архитектурата работи со повеќе апликации со доволно мобилност и одговорност за да ги задоволи вашите потреби за продуктивност и забава. Супер Екран : Усвои 6.1 инчен ултра HD екран, IPS HD екран. Не само што носи пошироко визуелно искуство, туку има и извонредни живописни бои и неверојатна јасност за да го максимизирате вашето визуелно искуство. Батерија со голем Капацитет : паметниот телефон е опремен со натпросечна батерија од 4000 mah со долг век на траење на батеријата, вклучувајќи 6 до 10 часа разговор, 8 до 15 часа слушање музика, 3 до 5 часа играње игри итн. Интелигентното управување со БАТЕРИЈАТА СО ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА може да го намали прекумерниот кеш за да заштеди повеќе енергија и да го продолжи времето на подготвеност. Поддршка за мрежен Фреквентен Опсег : GSM 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz,1900 MHZ, 3 G : WCDMA 850 MHz, 1900mhz, 2100 MHz. 4Г : Б1, Б2, Б4, Б5, Б7, Б8, Б20, Б28А, Б28Б, Б40, двојна СИМ двојна подготвеност , три слотови за картички (две нано сим картички и една мемориска картичка може да се инсталираат истовремено), малата мемориска картичка поддржува максимум 128 МК. Добра Камера : 32мп задна камера, 8мп предна камера, можете да користите филтри или друга технологија за понатамошно уредување на вашите фотографии. Операцијата за идентификација на лице трае само една секунда, три во еден систем за навигација, ЗА ГПС, ЗА ГЛОНАСС, за навигација Во Беиду, позиционирање побрзо. Најнови Системи : Доаѓа со најновите За Андроид 12, MTK6737 и до 2. Архитектурата работи со повеќе апликации со доволно мобилност и одговорност за да ги задоволи вашите потреби за продуктивност и забава. Супер Екран : Усвои 6.1 инчен ултра HD екран, IPS HD екран. Не само што носи пошироко визуелно искуство, туку има и извонредни живописни бои и неверојатна јасност за да го максимизирате вашето визуелно искуство.

Останатите карактеристики

4000mah(Inclusive) Type:
Lithium Battery
Other Features:
Face Identificatio
How to Use:
Fully charged, long press the power button to start, you can use:
Package List:
1 x Smart Phones:
1 x Phone Case:
1 x Mobile Phone Film:
1 x Adapter:
1 x Data Line:
1 x Earphone:
1 x Card Needle:
1 x Instruction Manual:
Обновено

Слични понуди