.

.

New
Стобок 1 парчиња Чисти Ситници Орнаменти За Канцелариски Четки За Денот На Благодарноста Сад Ѓубре Гроздобер Додатоци Кофи За Декор На Сливот Организатор Украс Кр?

Стобок 1 парчиња Чисти Ситници Орнаменти За Канцелариски Четки За Денот На Благодарноста Сад Ѓубре Гроздобер Додатоци

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Мала Канта За Ѓубре : оваа месинг кофа е внатрешен десктоп декор, добар додаток за домашен декор Антички Стил Месинг Декор : Месинг Метални Кофи Фината изработка и добрата текстура обезбедуваат практичност и издржливост. Мали Метални Кофи : оваа месинг кофа се одликува со елегантен стил дизајн на изглед на месинг кофа, што е извонредно. Сочни Кофи За Садење : овој украс ја карактеризира компактната големина, без да зазема премногу простор. Кофа Со Пенкало За биро : овој креативен украс ја карактеризира компактната големина, без да зазема премногу простор. Пакет Листа 1 х Карактеристики На Украсот-декорот од месинг кофа е изработен од материјал, кој може да биде долго време десктоп молив чаша. - Тоа е совршен украс за внатрешна декорација на работната површина, украсни и убави производи од фенг шуи. - Оваа месинг кофа се одликува со елегантен стил дизајн на изглед на месинг кофа, што е извонреден Креативен Украс за Кофа. - Оваа месинг кофа доаѓа со мала големина, што е заштеда на простор и украсен Украс Во Ретро Стил. - Тоа ќе биде прекрасен подарок за вашите пријатели или семејство . Тоа е совршен украс за вашиот дом или канцелариски држач за складирање на маркери за моливи. - Големина : Околу 8,20Х5, 00Х4, 00см/3, 22Х1, 97Х1 Велигденска Корпа За Бонбони. - Боја : Златна Чаша За Четка За Шминка-Материјал : Месинг Занает Од Месинг Опис На Стоки мини контејнер за играчки предметот е уникатна домашна декорација од месинг кофа, изработена од врвни материјали, што е безбедно и .Месинг Мал Декор месинг декорацијата има долг работен век.козметички пенкало четка организатор погоден е за внатрешна декорација на работната површина.Креативен Месинг Декор тоа ќе ви донесе повеќе забава и чувство за убавина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди