.

.

New
Аргентина Куче Јака | Аргентина Знаме | Брзо Ослободување Тока | Направени ВО ЊУ ЏЕРСИ, САД | За Средни Кучиња | 3/4 Инчен Широк

Аргентина Куче Јака | Аргентина Знаме | Брзо Ослободување Тока | Направени ВО ЊУ ЏЕРСИ, САД | За Средни

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Јаки од целиот свет : проверете го целиот наш каталог со кликнување на "Патријапет" веднаш над цената Произведено ВО ЊУ ЏЕРСИ, САД : се наоѓаме Во Њу Џерси и ги правиме нашите производи по нарачка. Ова исто така значи дека нашето време за испорака е брзо во сад. Информации за големината : Екстра големи и големи јаки се широки 1 инч. Средните јаки можат да бидат избрани во ширина од 3/4 инчи или 1 инч. Малите јаки се широки 5/8 инчи. Екстра малите јаки се широки 3/8 инчи. Сите јаки се прилагодливи. Безбедно : ние користиме метални д-прстени со тежок мерач што се заварени затворени на краевите за да не можат да се отворат. Ова нуди побезбедна јака. Силно : ние не користиме евтини токи. Ние користиме ултра силни токи од брендот Вајнерлок направени од Националната Компанија за Обликување со седиште во САД. Снафуките на нашите каишки се исто така тежок метал. Јаки од целиот свет : проверете го целиот наш каталог со кликнување на "Патријапет" веднаш над цената. Произведено ВО ЊУ ЏЕРСИ, САД : се наоѓаме Во Њу Џерси и ги правиме нашите производи по нарачка. Ова исто така значи дека нашето време за испорака е брзо во сад. Информации за големината : Екстра големи и големи јаки се широки 1 инч. Средните јаки можат да бидат избрани во ширина од 3/4 инчи или 1 инч. Малите јаки се широки 5/8 инчи. Екстра малите јаки се широки 3/8 инчи. Сите јаки се прилагодливи. Безбедно : ние користиме метални д-прстени со тежок мерач што се заварени затворени на краевите за да не можат да се отворат. Ова нуди побезбедна јака. Силно : ние не користиме евтини токи. Ние користиме ултра силни токи од брендот Вајнерлок направени од Националната Компанија за Обликување со седиште во САД. Снафуките на нашите каишки се исто така тежок метал. Украсете го вашето кученце во патриотски стил со оваа Јака за кучиња со Знаме На Аргентина. Одликувајќи се со националното знаме на земјата, прилагодливата јака е изработена ВО ЊУ ЏЕРСИ, САД со брзи мастила во боја и премиум делови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди