.

.

New
Кутии За Бонбони plplaaobo, Кутија За Ужина ОД 12 ПАРЧИЊА, Мини Тркалачки Куфер За Патување Во Форма На Кутија За Бонбони За Свадба Декор За Подароци

Кутии За Бонбони plplaaobo, Кутија За Ужина ОД 12 ПАРЧИЊА, Мини Тркалачки Куфер За Патување Во Форма На Кутија

DEN 319.68

Тековен
Во продавницата

Уникатен Дизајн : дизајн на форма На Куфер За Тркалање, рачка за тркалање и тркалачки тркала, изгледа многу модерно ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Идеален За услуги, подароци за крштевање или кутии за бонбони. РАЗЛИЧНИ ОПЦИИ : постојат три бои за да изберете : црна, розова, сина. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Пластичен материјал, нетоксичен, безбеден, може да се користи долго време. ШИРОКО КОРИСТЕН : Одличен за користење на свадбени фестивали, детски фестивали или новороденчиња, прослава на бебиња сто дена, роденденски забави и други свечени прилики. Уникатен Дизајн : дизајн на форма На Куфер За Тркалање, рачка за тркалање и тркалачки тркала, изгледа многу модерно. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Идеален За услуги, подароци за крштевање или кутии за бонбони. РАЗЛИЧНИ ОПЦИИ : постојат три бои за да изберете : црна, розова, сина. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Пластичен материјал, нетоксичен, безбеден, може да се користи долго време. ШИРОКО КОРИСТЕН : Одличен за користење на свадбени фестивали, детски фестивали или новороденчиња, прослава на бебиња сто дена, роденденски забави и други свечени прилики. Карактеристики : Погоден За услуга, подарок за крштевка или кутија за бонбони.Изгледа исклучително мода со тркалање патување куфер форма дизајн, се тркалаат рачката и се тркалаат на тркалото.Изработени од пластичен материјал, нетоксични, безбедни и можат да користат долго време.Постојат три бои кои ви овозможуваат избор : црна, розова, сина.Одлично за користење на свадбени фестивали, детски фестивали или новороденчиња, прослава на бебиња сто дена, роденденски забави и други свечени прилики.Спецификација : Материјал : Пластикабојка : Црна, розова, сина (По Избор)Големина : 7 х 5 х 3,5 см / 2,76 х 1,97 х 1,38 инчи (апр.) Пакет Листа : 12 х Бонбони Кутија.

Останатите карактеристики

Material:
PlasticColor
Package List:
12 x Candy Box
Обновено

Слични понуди