.

.

New
Honbay 60g 2.1 Унца Златна Ѕвезда Конфети Ѕвезда Sequin За Свадба, Роденден, Партија, Фестивал Украси, Шупливи И Цврсти

Honbay 60g 2.1 Унца Златна Ѕвезда Конфети Ѕвезда Sequin За Свадба, Роденден, Партија, Фестивал Украси, Шупливи

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Список на пакети : 4 вреќи со ѕвездени конфети, 15гр/чанта, доволно за вашите потреби за украсување Дојдете со 2 мешани големини : 10мм/0,4 инчи( цврста ѕвезда), 18мм/0,7 инчи(шуплива ѕвезда). Изработен од пвц, супер сјаен, прекрасен дополнителен допир за вашата забава. Добро за роденден, свадби или какви било фестивалски забави и настани. Можете да ги користите за украсување на вашата маса за забави, балони, покани, картички, бележници, занаети САМ, чанти за услуги, корпа за подароци, тегли за сувенири итн. Список на пакети : 4 вреќи со ѕвездени конфети, 15гр/чанта, доволно за вашите потреби за украсување. Дојдете со 2 мешани големини : 10мм/0,4 инчи( цврста ѕвезда), 18мм/0,7 инчи(шуплива ѕвезда). Изработен од пвц, супер сјаен, прекрасен дополнителен допир за вашата забава. Добро за роденден, свадби или какви било фестивалски забави и настани. Можете да ги користите за украсување на вашата маса за забави, балони, покани, картички, бележници, занаети САМ, чанти за услуги, корпа за подароци, тегли за сувенири итн. Материјал : пвц Боја : златна форма На Кофети : цврста ѕвезда, Големина на шуплива ѕвезда : 10мм/0,4 инчи, 18мм/0,7 инчи Тежина : 60 грама/ 2,1 унца вклучен Пакет : 4 торби ѕвездени конфети, 15гр/торба 10мм цврста ѕвезда + 18мм шуплива ѕвезда (мешана) Можете да ги расфрлате на земја, маси, кревети, кутии за подароци, па дури и на секое место што Го сакате може да се КОРИСТИ ЗА УКРАСУВАЊЕ покани, Картички, бележници, Занаети со самодоверба, чанти за услуги, корпи за подароци, тегли за сувенири итн можете лесно да ги Избришете од масата и да заштедите за следната пригода забелешка : мали делови, чувајте ги подалеку од бебиња и деца за да избегнете голтање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди