.

.

New
Футрола За телефонски Јамки со вертикален Појас За Моторола Тинк-Телефон, Раб, Раб 30, Раб 30 Фузија, Раб 30 Ултра, Раб С30, Раб Х30

Футрола За телефонски Јамки со вертикален Појас За Моторола Тинк-Телефон, Раб, Раб 30, Раб 30 Фузија, Раб

DEN 271.84

Тековен
Во продавницата

[Спецификации на производот] Материјал : Најлон; Димензија : 7,25 инчи на 4,5 инчи на 1,5 инчи Пакет вклучувајќи : 1 x Телефон Футрола Случај, 1 x Слушалки. Компатибилен Со Realme V15 5 G, Нарзо 30 A, Нарзо 30 Pro 5 G, C21, C20 и повеќе. [Многу Соби] оваа торбичка за тактички појас има 3 џебови, голем капацитет за носење медицински материјали, преносни ГПС уреди, приврзок за клучеви, мали алатки, тактичко пенкало, дигитална камера, паричник, кредитни картички, мобилен телефон, mp3 плеер, запалка, полнач за напојување, возачка дозвола, очила за сонце и пасош. [Двоен Тактички Џеб] дизајн на џеб со Двоен патент на тактичката телефонска торбичка моле овозможува носење 2 мобилни телефони со вас. Оваа тактичка торбичка за половината се вклопува за речиси сите паметни телефони со големина на пазарот. Исто така, има јамка за пенкало на страната на малата ТОРБИЧКА ЕДЦ. [Торбичка за безбедност на патувањето] оваа телефонска торбичка за појас може да се закачи на вашиот ремен со користење на јамката на ременот на задниот дел од футролата за мобилни телефони, држејќи ја тактичката торбичка за молови прицврстена со вас. Издржливиот материјал и затворањето на патентот го одржуваат вашиот мобилен телефон и другите електронски уреди безбедни и заштитени. [Разноврсна Торбичка] може да се користи како торбичка за мобилни телефони, футрола за телефони со ремени, држач за торбичка за алати, торбичка за гаџети, торбичка за појас за комунални услуги, торбичка за пешачење на отворено, чанта за појас за кампување. Пакет вклучувајќи : 1 x Телефон Футрола + 1 x Слушалки Најлон Ткаенина Алатка Патување Половината Торбичка Мобилен Телефон Појас Јамка Футрола Носење Случај 3 Патент Прегради, Држач За Пенкало, Појас Јамка И Карабинер Клип Мека внатрешна ткаенина го штити вашиот уред од гребнатини, испакнатини И вдлабнатини Компатибилни со повеќето мобилни телефони До 6,75 инчи на 4 инчи Внатрешни Димензии : 6,75 инчи на 4 инчи на 1 надворешни димензии на инчи : 7,25 Инчи На 4,5 Инчи На 1,5 Инчи Одговараат На Речиси Сите Паметни Телефони.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди