.

.

New
Завртка Завртки ЗА Лаптоп 228 ПАРЧИЊА Матична Плоча Хард Диск Завртки За Компјутер Асортиман Комплет НАПРАВИ Сам Алатка За Поправка Со Случај Месинг Завртка

Завртка Завртки ЗА Лаптоп 228 ПАРЧИЊА Матична Плоча Хард Диск Завртки За Компјутер Асортиман Комплет

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

100% сосема нов и висок квалитет Погоден за одржување на компјутерска и друга терминална опрема за мобилна мрежа. Одлична замена на скршениот. Вкупно комплет за асортиман ОД 228 ПАРЧИЊА, вклучувајќи завртка за хард диск, заптивка за главна плоча,ќор-сокак, итн. Со кутија за удобно складирање и организација. 228 ПАРЧИЊА Матична Плоча Завртки За Хард Диск За Комплет За Асортиман НА КОМПЈУТЕР Самостојна Алатка ЗА Поправка Со Карактеристики На Куќиштето : 100% сосема нов И висок квалитет Погоден За одржување на компјутерска и друга терминална опрема за мобилна мрежа. Одлична замена на скршениот комплет за асортиман од вкупно 228 ПАРЧИЊА, вклучувајќи завртка за хард диск, заптивка за главна плоча,ќор-сокак, итн.Со кутија за практично складирање И организација Спецификации : Име : Комплет За Асортиман На КОМПЈУТЕР Тежина На Алатката За Поправка : Прибл.3 oz пакет листа : 30 x Хард диск завртка 30 x оптички диск завртки 30 x матичната Плоча заптивка 24 x матичната Плоча ќор-сокак м3*6 30 x матичната Плоча завртка м3*5 6 x Случај Завртки М3, 5 5 6 x Случај Завртки М3, 5*5 24 x Случај Завртки М3, 5*6 24 x вентилатор завртки м5*10 24 x вентилатор завртки м5*10 1 х кутија за испорака 4. Прикажаните слики не се вистинската ставка и се само за ваша референца. ВРЕМЕТО НА ТРАНЗИТ НА УСЛУГАТА го обезбедува превозникот и ги исклучува викендите и празниците. Времето на транзит може да варира, особено за време на сезоната на празници. Поради статусот на акциите и временските разлики, ние ќе избереме да ја испратиме вашата ставка од нашиот прв достапен магацин за . Ние продавачот не сме задолжени за увозна давачка, купувачот е одговорен за тоа. Секој спор предизвикан од ова е неразумен. Бр купувач ве молиме обезбедете cpf или cnpj, ќе ви биде подобро да го добиете побрзо. ви благодариме Враќање и точка специфики : Материјал : материјали Од Не ' рѓосувачки Челик : Стил на Обработка на Дрво : Нема Стил на Глава : Рамен Пакет : 200-299 парчиња тип на завртка : Завртки за Матична Плоча.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди