.

.

New
Ореи 4K HDBaseT HDMI Продолжувач Матрица Во Текот На Еден Cat6/7 со 4-Пакет 6ft HDMI Кабел СО HDR Прекинувач, IR Контрола &засилувач; Ir Контрола до 230 Ft

Ореи 4K HDBaseT HDMI Продолжувач Матрица Во Текот На Еден Cat6/7 со 4-Пакет 6ft HDMI Кабел СО HDR Прекинувач, IR Контрола

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Се протега 4 K Над Cat6/7 LAN Кабел до 230 Стапки Плус Дополнителни 4 Јамка Надвор Hdmi Извор На Локална Локација. Совршен Професионален Производ За Дистрибуција, идеален ЗА 4k Блу Реј Плеери, Конзоли за Игри, Медиа Плеери, Сателитски Приемници, Компјутери, Лаптопи и Други Извори. Поддржани Резолуции : 4 K@60/50 Hz 12 bit, 4 K@30hz 24 bit, 1080p@60/50 Hz, 720p@60/50 Hz, 576p, 480p. Ги Поддржува сите дигитални аудио како ШТО СЕ LPCM, DTS HD и Dolby true HD. Поддржува HDCP 2. Поддржува Функција РС-232, Бајпас Со 4 Канали. Целосно Управување СО ЕДИД. Поддршка широкопојасен IR (30-60 Kh) Матричен Систем. Ир Транспортниот Канал Може да биде Напред и Назад. Hdbaset Технологија-Некомпресиран сигнал за Нулта Латентност, заштитен кабел Со добар квалитет CAT5e/6/ STP е од суштинско значење за обезбедување квалитетна содржина. CAT6 се препорачува за подобри Перформанси. Избегнувајте користење конвертори/адаптери на сигнали. Поддржува Моќност На По Над Функцијата На Кабелот, така што е потребен само адаптер за напојување на Крајот на Предавателот. Поддржува јамка надвор функција, како и. ВКЛУЧУВА/ГАРАНЦИЈА - овој пакет вклучува 1x HDMI Матрица За Продолжување, 4x Hdmi Приемник, 1x Адаптер За Напојување, 5x IR Комплет, 1x HDMI Матрица Далечински Управувач, 1x RS-232 Кабел, 10x Монтажа Уши, 1x Упатство За Употреба, 4x HDMI Кабли. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите продолжувачи, слободно контактирајте не преку поддршка. 1 Година Гаранција Ореи Производителот. Се протега 4 K Над Cat6/7 LAN Кабел до 230 Стапки. Плус Дополнителни 4 Јамка Надвор Hdmi Извор На Локална Локација. Совршен Професионален Производ За Дистрибуција, идеален ЗА 4k Блу Реј Плеери, Конзоли за Игри, Медиа Плеери, Сателитски Приемници, Компјутери, Лаптопи и Други Извори. Поддржани Резолуции : 4 K@60/50 Hz 12 bit, 4 K@30hz 24 bit, 1080p@60/50 Hz, 720p@60/50 Hz, 576p, 480p. Ги Поддржува сите дигитални аудио како ШТО СЕ LPCM, DTS HD и Dolby true HD. Поддржува HDCP 2. Поддржува Функција РС-232, Бајпас Со 4 Канали. Целосно Управување СО ЕДИД. Поддршка широкопојасен IR (30-60 Kh) Матричен Систем. Ир Транспортниот Канал Може да биде Напред и Назад. Hdbaset Технологија-Некомпресиран сигнал за Нулта Латентност, заштитен кабел Со добар квалитет CAT5e/6/ STP е од суштинско значење за обезбедување квалитетна содржина. CAT6 се препорачува за подобри Перформанси. Избегнувајте користење конвертори/адаптери на сигнали. Поддржува Моќност На По Над Функцијата На Кабелот, така што е потребен само адаптер за напојување на Крајот на Предавателот. Поддржува јамка надвор функција, како и. ВКЛУЧУВА/ГАРАНЦИЈА - овој пакет вклучува 1x HDMI Матрица За Продолжување, 4x Hdmi Приемник, 1x Адаптер За Напојување, 5x IR Комплет, 1x HDMI Матрица Далечински Управувач, 1x RS-232 Кабел, 10x Монтажа Уши, 1x Упатство За Употреба, 4x HDMI Кабли.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди