.

.

New
Легура клип за коса, девојка клип за коса, унисекс клип за коса за жени, погоден за многу стилови на коса

Легура клип за коса, девојка клип за коса, унисекс клип за коса за жени, погоден за многу стилови на коса

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

①Користен материјал клипот за коса е изработен од висококвалитетна легура и метална пружина Удобен за носење и нема да ви го изгребе скалпот. ●Употребата на производот може да се носи директно, или рачно САМОСТОЈНО, лепенка и лента лак!. ●Фина изработка● двобоен градиент зафаќање клип, постабилно фаќање. ●Широка Употреба Е Погодна За кадрава, брановидна, права, кадрава, тенка, кратка, средна и долга коса; декорација за црна и кафеава коса; удобна за носење без оштетување на косата. ®Гаранција - ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте не преку е-пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Спецификации : Материјал : фиба е изработена од висококвалитетна легура и метална пружина Што Е Вклучено : 2-Спакувани Штипки за Фиба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди