.

.

New
Италери Челик Гравирање Алатки од

Италери Челик Гравирање Алатки од

DEN 359.84

Тековен
Во продавницата

3 парчиња Нерѓосувачки челик. Резбарите од нерѓосувачки Челик - Сет од 3 е Една Од Професионалните алатки И четки На Италери за свет кој во своите детали и прецизност ја држи суштината на својата природа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди