.

.

New
Абаодам Тасел Фото Ѕид Минималистички Домашен Декор Макраме Гарланд Детска Соба Декор Виси Фото Дисплеј Клип Виси Слика Дисплеј Ресел Фото Виси Дисплеј Ресел Држа

Абаодам Тасел Фото Ѕид Минималистички Домашен Декор Макраме Гарланд Детска Соба Декор Виси Фото Дисплеј

DEN 418.08

Тековен
Во продавницата

Коноп Јаже, Дрвени ЅИД ТАПИСЕРИЈА СЛИКА ОРГАНИЗАТОР висечки дизајн, заштедете простор, убав подарок за подарок За Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, Денот на Таткото. МАКРАМЕ ФОТО ЅИД ВИСИ можете да ја исечете вашата омилена фотографија на неа, за да можете добро да ја зачувате, запомнете драгоцено време. ТАСЕЛ СТРИНГ ЅИД ВЕНЕЦ ФАРМА КУЌА ФОТО ЅИД ДЕКОР ресни венец стегач е деликатна и убава, убава и премија, донесе убавина за вас дома. ДРЖАЧ ЗА ФОТОГРАФИИ СТРИНГ КЛИПОВИ Виси Рамка За Слика Ресни Колаж Рамка За Слика Венецот На Ресни Е Изработен од Врвен Материјал, Издржлив и Безбеден, Одличен и Одличен, Служи За Време. КОЛАЖ РАМКА СЛИКА Симпатична и креативен дизајн, декор може да одговара и други дома сцена распоред декорации. Коноп Јаже, Дрвени. ЅИД ТАПИСЕРИЈА СЛИКА ОРГАНИЗАТОР висечки дизајн, заштедете простор, убав подарок за подарок За Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, Денот на Таткото. МАКРАМЕ ФОТО ЅИД ВИСИ можете да ја исечете вашата омилена фотографија на неа, за да можете добро да ја зачувате, запомнете драгоцено време. ТАСЕЛ СТРИНГ ЅИД ВЕНЕЦ ФАРМА КУЌА ФОТО ЅИД ДЕКОР ресни венец стегач е деликатна и убава, убава и премија, донесе убавина за вас дома. ДРЖАЧ ЗА ФОТОГРАФИИ СТРИНГ КЛИПОВИ Виси Рамка За Слика Ресни Колаж Рамка За Слика Венецот На Ресни Е Изработен од Врвен Материјал, Издржлив и Безбеден, Одличен и Одличен, Служи За Време. КОЛАЖ РАМКА СЛИКА Симпатична и креативен дизајн, декор може да одговара и други дома сцена распоред декорации. Пакет Листа 4 x ресни стринг 80 x клипови 4 x сет на инсталација пакет (секој пакет содржи 2 x клипови , 2 x не трага ноктите, 2 x сендвич гума) Карактеристики-Забелешка : Клипови се случаен боја ѕид колаж слика рамка. - Боја : Како Што Е Прикажано клипови за слики-Големина : 100, 00Х70, 00Х0, 20см/39, 30Х27, 51Х0 ресни венец клипови. - Материјал : јаже, дрвени стринг клипови за држач за фотографии-Можете да го испратите на вашите семејства и пријатели како подарок, тие ќе бидат среќни за овој креативен и практичен производ рустикален ресел венец.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди