.

.

New
Тојандона Диносаурус Кадифен Играчка Кадифен Полнет Мрзлив Кадифен Играчка Кадифен Плишани Животни пара Нињос Детски Играчки Гушкање Перница Декоративни Детски

Тојандона Диносаурус Кадифен Играчка Кадифен Полнет Мрзлив Кадифен Играчка Кадифен Плишани Животни пара

DEN 312.00

Тековен
Во продавницата

Кадифе за гушкање : Супер прекрасна играчка за диносауруси, многу убава и смешна, исто така, добар декор на работната површина Полнети Животни : оваа играчка е совршен подарок за вашите деца, тие ќе се заљубат во неа. Оваа играчка за диносаурус е многу еластична и погодна за гушкање на бебињата, заспивање и смирување. Симпатична Перница За Гушкање : Совршена декорација за библиотека на вашите деца, канцелариско биро и детска соба. Меко Полнето Слатко Животно : Многу убаво и смешно, што може да ги доведе вашите деца во добро расположение. Креативната и нежна играчка за диносаурус може да додаде чувство на префинетост и свежина во вашата соба. Играчка За Гушкање животни : тоа е декорација на работната површина од цртан филм. Се чувствуваат исклучителни, еластични, може да се мијат директно. Кадифе за гушкање : Супер прекрасна играчка за диносауруси, многу убава и смешна, исто така, добар декор на работната површина. Полнети Животни : оваа играчка е совршен подарок за вашите деца, тие ќе се заљубат во неа. Оваа играчка за диносаурус е многу еластична и погодна за гушкање на бебињата, заспивање и смирување. Симпатична Перница За Гушкање : Совршена декорација за библиотека на вашите деца, канцелариско биро и детска соба. Меко Полнето Слатко Животно : Многу убаво и смешно, што може да ги доведе вашите деца во добро расположение. Креативната и нежна играчка за диносаурус може да додаде чувство на префинетост и свежина во вашата соба. Играчка За Гушкање животни : тоа е декорација на работната површина од цртан филм. Се чувствуваат исклучителни, еластични, може да се мијат директно. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Играчката-Големина : 40, 00Х26, 00Х18, 00см/15, 72Х10, 22Х7 симпатична играчка за диносауруси. - Материјал : пп памук каваи полнета играчка-Боја : небесно-сина полнета играчка-Многу убава и смешна, што може да ги доведе вашите деца во добро расположение. Креативната и деликатна играчка за диносаурус може чувство на префинетост и свежина во вашата соба прекрасно плишано животно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди