.

.

New
Вибрации МОТОР DC 6V 12V 24V 6000rpm Микро Електрични Мотори 12 Волти 24 V Двојна Вибратор Сектор Главата Двојно Вибрира Масажа

Вибрации МОТОР DC 6V 12V 24V 6000rpm Микро Електрични Мотори 12 Волти 24 V Двојна Вибратор Сектор Главата Двојно

DEN 191.04

Тековен
Во продавницата

24 часа услуги на клиентите Сертификација : се. Сертификација : РОХС. Континуирана Струја (А) : -. Комутација : Четка. 24 часа услуги на клиентите. Сертификација : се. Сертификација : РОХС. Континуирана Струја (А) : -. Комутација : Четка. Потекло : CN(Потекло) Сертификација : ce Сертификација : Rohs Континуирана Струја (А) : - Комутација : Број На Модел На Четка : Rk-370s Тип : Функција За Заштита На Микро Мотор : Целосно Затворена Излезна Моќност : - Конструкција : Постојан Вртежен Момент На Магнет : - Употреба : Ефикасност На Апаратот За Домаќинство : Т.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди