.

.

New
Dorismax iPhone 12 Pro Max Случај,со [2 x Стакло Заштитник На Екранот], Кристално Јасно Tpu Капак+Хард КОМПЈУТЕР Браник, Воена Одделение Shockproof Заштитни Телефон Случај За apple iPhone 12 Pr

Dorismax iPhone 12 Pro Max Случај,со [2 x Стакло Заштитник На Екранот], Кристално Јасно Tpu Капак+Хард

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

КРИСТАЛНО ЈАСНО И АНТИ-ЖОЛТО : доризмакс кристално чист iphone 12 pro max случај секогаш чувајте кристално јасен и анти-жолт, покажува оригинален дизајн и убавина на телефонот ЗАШТИТА ОТПОРНА НА УДАРИ : овој висококвалитетен заштитен iphone 12 pro max случај обезбедува заштита на целото тело на вашиот телефон. Подигнатите усни ја штитат камерата и екранот од капки, пукнатини и гребнатини на површината. Дојдете со 2 заштитници на екранот кои спречуваат отпечатоци од прсти, прашина и оштетувања на екранот на вашиот телефон. Лесен за инсталирање и отстранување. ТЕНОК И ЛЕСЕН : оваа футрола за телефон е тенка и лесна, лесна за носење. Мек и удобен зафат во вашите раце без рефус и без лизгање. Точно вклопувајќи се преку вашиот телефон, копчињата се точни и многу реагираат, компатибилен целосен пристап до сите контролни копчиња и порти како порти за слушалки, порти за полнење, контроли на камерата. БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : оваа заштитна футрола на телефонот е тенка и лесна, без отстранување на куќиштето, можете само да го играте телефонот со него на безжичен полнач за совршено полнење. Работи совршено со безжично полнење. ЛИФТТАЈМ Гаранција : ве Молиме слободно контактирајте не за какви било проблеми со квалитетот на iphone 12 pro max случај, ќе добиете целосна наплата или замена ако не сте задоволни со производите. КРИСТАЛНО ЈАСНО И АНТИ-ЖОЛТО : доризмакс кристално чист iphone 12 pro max случај секогаш чувајте кристално јасен и анти-жолт, покажува оригинален дизајн и убавина на телефонот. ЗАШТИТА ОТПОРНА НА УДАРИ : овој висококвалитетен заштитен iphone 12 pro max случај обезбедува заштита на целото тело на вашиот телефон. Подигнатите усни ја штитат камерата и екранот од капки, пукнатини и гребнатини на површината. Дојдете со 2 заштитници на екранот кои спречуваат отпечатоци од прсти, прашина и оштетувања на екранот на вашиот телефон. Лесен за инсталирање и отстранување. ТЕНОК И ЛЕСЕН : оваа футрола за телефон е тенка и лесна, лесна за носење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди