.

.

New
Елду Стакло Огледало Накит Кутија СО Кршен Дијаманти Лента Декор, Луксузни Ситница Кутија Организатор Декоративни кутија Богатство Градите Спомен Кутија За Жени ?

Елду Стакло Огледало Накит Кутија СО Кршен Дијаманти Лента Декор, Луксузни Ситница Кутија Организатор Декоративни

DEN 383.84

Тековен
Во продавницата

Инфо-Димензии на производот(Lx Wx H) : 85 см , вклучен Пакет : 1 x Стаклена Огледална Кутија За Накит (Накитот не е вклучен). Исклучителна Стаклена Огледална Кутија За Накит-оваа кутија за огледало за суета беше изработена од висококвалитетно стакло и пенлив кршен дијамант. Како одлично складирање на накит, дисплеј и украсен додаток во спалната соба, ноќната маса, комодата, канцелариското биро, централниот дел на масичката, свадбените центри, работната површина итн. Едноставен И Луксузен Дизајн-врвот на оваа кутија за накит, толку светкаво и со малку смачкан дијаманти декор.Со мек филц во кутијата што може да го заштити вашиот накит од гребнатини и оштетувања. Стаклена огледална површина, ефектот на огледалото го прави просторот да изгледа поубаво. Убава и Функционална-оваа мултифункционална кутија за организатори е совршена за ѓердани, нараквици, прстени, обетки, часовници, далечински управувач, очила, додатоци, приклучок за полнач за телефон, personal моменти и други додатоци. Ги држи вашите предмети уредно надвор од видното поле кога не се користат. Прекрасен Подарок - оваа пенлива стаклена кутија за накит е идеален подарок за роденден, свадба, годишнина, Денот на Вљубените, Денот На Жената, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. Тоа е исто како блескава кутија за принцеза, луѓето кои го добиваат овој подарок ќе бидат пријатно изненадени. Инфо-Димензии на производот(Lx Wx H) : 8.5 см , вклучен Пакет : 1 x Стаклена Огледална Кутија За Накит (Накитот не е вклучен). Исклучителна Стаклена Огледална Кутија За Накит-оваа кутија за огледало за суета беше изработена од висококвалитетно стакло и пенлив кршен дијамант. Како одлично складирање на накит, дисплеј и украсен додаток во спалната соба, ноќната маса, комодата, канцелариското биро, централниот дел на масичката, свадбените центри, работната површина итн. Едноставен И Луксузен Дизајн-врвот на оваа кутија за накит, толку светкаво и со малку смачкан дијаманти декор.Со мек филц во кутијата што може да го заштити вашиот накит од гребнатини и оштетувања.

Останатите карактеристики

Material:
Обновено

Слични понуди