.

.

New
ИЛИРИКО Коњ Qtip Држач Диспензерот За Памучни Брисеви Со Капаци 4 Пакет, Аптекарски Тегли за Памук Топка 20800169

ИЛИРИКО Коњ Qtip Држач Диспензерот За Памучни Брисеви Со Капаци 4 Пакет, Аптекарски Тегли за Памук Топка 20800169

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

ГОЛЕМИНА : 4 Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резервоарот, кој е отпорен на прашина и водоотпорен и ја штити содржината. Тенката и лесна пластика не е лесна за кршење и е потрајна. Функција за складирање : може да складира мали предмети како што се забен конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, јажиња за коса, копчиња итн. Канистер За складирање Со Обрасци : Проѕирен пластичен материјал со микро-проѕирни обрасци со директно прскање однадвор, што не само што е убаво, туку и јасно ја гледа содржината. УБАВ ПОДАРОК : Мали и слатки контејнери со индивидуална шема, идеални како подарок За Божиќ, Роденден, Ден на Мајката итн. Qtip Диспензерот Аптекарски Тегли Бања За Памук, Памук, Памучни Тркалезни Влошки, Материјал За Конец : Пластична Големина : 4,13 (H) x 2,75 (D) Инч / 10,5 (H) x 7 (D) cm Применлива Сцена : бања, маса за облекување, трпезариска маса и други места. Може да чува памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец, соли за капење, мониста за перење, вратоврски за коса, копчиња и други работи. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот, ве Молиме дозволете мала разлика во бојата! Ние секогаш даваме се од себе за да обезбедиме најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу! Имајте добар ден!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди