.

.

New
Ножицидиректен Јапонски Нерѓосувачки 35 Заб Професионално Разредување Смолкнување, Сино, 2,5 Унца

Ножицидиректен Јапонски Нерѓосувачки 35 Заб Професионално Разредување Смолкнување, Сино, 2,5 Унца

DEN 639.84

Тековен
Во продавницата

Висококвалитетен Јапонски Нерѓосувачки челик 440А Вклучува 35 ножици за разредување на забите. Сина титаниумска обвивка. Двете ножици имаат дизајн на офсет рачка, едно трајно копче за одмор со прст и прилагодливо затегнување со скапоцен камен. Купувањето вклучува : кожна футрола. Исклучено Поставена Ergономска Рачка. Јапонски Нерѓосувачки. Исклучено Поставена Ergономска Рачка. Јапонски Нерѓосувачки. Висококвалитетен Јапонски Нерѓосувачки челик, професионален разредувач на заби 35 во уникатен син титаниум дизајниран за максимална удобност и ефикасност со офсетonomономска рачка, прилагодливо копче за затегнување на скапоцени камења и трајно тангирање на прстите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди