.

.

New
Нерѓосувачки Челик Млеко Метал галон бокал, 1 галон, сребро

Нерѓосувачки Челик Млеко Метал галон бокал, 1 галон, сребро

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

ИЗДРЖЛИВА конструкција на беспрекорна кофа од нерѓосувачки ЧЕЛИК ПОЛИРАН ФИНИШ внатре и надвор со "МЛЕКО" печат на едната страна. СПОТ-ЗАВАРЕНИ УШИ за силна поддршка на рачката. ЛЕСНО СЕ МИЕ И ДЕЗИНФИЦИРА. ГОЛЕМИНА : 8-1/2" висок х 6-1/2" дијаметар. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА. ИЗДРЖЛИВА конструкција на беспрекорна кофа од нерѓосувачки ЧЕЛИК. ПОЛИРАН ФИНИШ внатре и надвор со "МЛЕКО" печат на едната страна. СПОТ-ЗАВАРЕНИ УШИ за силна поддршка на рачката. ЛЕСНО СЕ МИЕ И ДЕЗИНФИЦИРА. ГОЛЕМИНА : 8-1/2" висок х 6-1/2" дијаметар. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА. Тежок Бокал Од Нерѓосувачки Челик Галон со" МЛЕКО " врежано од едната страна. Овој Бокал ќе биде омилена алатка на сите за употреба во кујната или влажната лента. Галонскиот бокал е одличен и за надворешна употреба и кампување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди