.

.

New
Перење Соба Декор Перење Соба Дрвен Знак Смешни Знак Ѕид Плакета Рустикален Фарма Перење Ѕид Декор Гроздобер Бања Ѕид Знак Перење Правила Виси Декор За Бања, 4 Парч?

Перење Соба Декор Перење Соба Дрвен Знак Смешни Знак Ѕид Плакета Рустикален Фарма Перење Ѕид Декор Гроздобер Бања

DEN 191.84

Тековен
Во продавницата

Комплет за декорација на бања : ќе добиете 4 парчиња знак за перална, дизајнирани во 4 различни текстуални содржини, а задниот дел од декорите на пералната на фармата се опремени со куки, за да ви овозможат да ги поправите; Доволна количина и разновидни стилови лесно можат да ги задоволат вашите потреби за украсување на бањата Интересни зборови : нашите знаци за перење ѕидни декори се отпечатени со четири интересни реченици, вклучувајќи [МНОГУ ЗАБАВНА ПРОСТОРИЈА ЗА ПЕРЕЊЕ], [перење денес или голи УТРЕ] итн; Хумористични реченици и елегантни уметнички фонтови на знаците за перење можат да донесат опуштена и уметничка атмосфера во вашиот дом. Квалитетен дрвен материјал : ѕидовите на знаците за перење се изработени од квалитетен дрвен материјал, лесен, но цврст и силен, не е лесен за кршење, не бледнее и одржува во добра форма, без лупење на бојата дури и преку повеќе апликации, нашите смешни знаци за перење можат да ви служат долго време и да ви донесат визуелно уживање. Лесно за закачување : знаците за перење се лесни за инсталирање и отстранување, опремени со 2 силни триаголни куки на задната страна на дрвениот знак, а треба само да инсталирате клинец или кука каде што сакате да ги закачите, а потоа лесно можете да ги поправите овие рустикални знаци за перење или да ги соблечете подоцна. Применливо сценарио : нашите смешни знаци за перење имаат хумористичен дизајн и елегантен изглед, не само што се погодни за украсување на домашна бања, туку можат да се закачат и во хотели, училишни простории за перење или бањи; овие знаци на фарма можат да им донесат на луѓето опуштено и среќно расположение. Комплет за декорација на бања : ќе добиете 4 парчиња знак за перална, дизајнирани во 4 различни текстуални содржини, а задниот дел од декорите на пералната на фармата се опремени со куки, за да ви овозможат да ги поправите; Доволна количина и разновидни стилови лесно можат да ги задоволат вашите потреби за украсување на бањата. Интересни зборови : нашите знаци за перење ѕидни декори се отпечатени со четири интересни реченици, вклучувајќи [МНОГУ ЗАБАВНА ПРОСТОРИЈА ЗА ПЕРЕЊЕ], [перење денес или голи УТРЕ] итн; Хумористични реченици и елегантни уметнички фонтови на знаците за перење можат да донесат опуштена и уметничка атмосфера во вашиот дом. Квалитетен дрвен материјал : ѕидовите на знаците за перење се изработени од квалитетен дрвен материјал, лесен, но цврст и силен, не е лесен за кршење, не бледнее и одржува во добра форма, без лупење на бојата дури и преку повеќе апликации, нашите смешни знаци за перење можат да ви служат долго време и да ви донесат визуелно уживање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди